Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek a barátnőmmel,2-3 hetente tudunk találkozni és most nem volt szex ?

Figyelt kérdés

Aznap dolgozott amit megértek és fáradt volt, egyből bealudtunk, de másnap már mentem is haza este, de viszont egész nap otthon voltunk és akkor se volt semmi

mi lehet a baj?

egyszer már volt egy visszautasítása, amire azt mondta, hogy neki nincs kedve mindig szexelni.

De érdekes még aznap este ágyban voltunk, még a barátnőjével chatelt egy picit, szóval abban a kis időben is lehetett volna valami

?



2018. júl. 9. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha nincs kedve szexelni, akkor neked meg nincs kedved a kapcsolathoz. Amugy is mi ertelme van 2-3 hetente talalkozni?
2018. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan, hogy az embernek nincs kedve, gusztusa rá, és ez nem feltétlenül függ attól, hogy hány hete nem dugott és mennyi szabadideje van éppen. Van nekem is olyan napom, hogy nem szeretkeztünk már x ideje, mégsincs hozzá fizikailag ingerenciám - ez sok mindentől lehet, stressztől kezdve a fronton át. Vagy akár attól is, hogy mikor kezdeményez a másik, milyen stílusban. Ezer oka lehet. És nem jelenti azt 1 vagy 2 visszautasítás, hogy nem kíván vagy megcsal vagy letojja a fejedet.

Ha ez téged zavar, akkor miért nem kérdezted akkor meg, ahelyett, hogy magadban puffogsz, hogy "de hát egy kicsi valamicske lehetett vóóóóóna". Inkább beszéld vele meg, ha ez ennyire zavar.

2018. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha férfiként te utasítottad volna vissza, akkor itt már keresztre akarnának feszíteni...
2018. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
lehet pont menstruált csak nem akarta elmondani (egyes nők valamiért cikinek tartják...)
2018. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet menstruált.

Amúgy kommunikáltok egymással?

2018. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok kapcsolatfüggő nő, sőt...de ez nem fog működni. Plusz ha ilyen ritkán találkoztok, miért a barátnőjével chatel?
2018. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3-asnak: 2-es vagyok, és akkor is ugyanezt válaszoltam volna neki.
2018. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de hatvan felett is kuka lenne, két három hetes találkozások és nincs szex. Tudja élvezni és szeret is, az a kis időben, biztos nem a barátnővel beszélget, hanem veled foglalkozik.
2018. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Mi is ritkán találkozunk, 2-3 havonta egyszer. Én nem sértődök be, ha a barátomnak nincs néha kedve a szexhez, mert máskor meg van és tudom, hogy kíván. (Nekem majdnem mindig van kedvem, nagyobb a libidóm. Ettől függetlenül nem tekintem a szexuálitást árucikknek, ehhez mindkét fél kell, nekem nem esne úgy jól, ha tudom, hogy a barátom meg nem kívánja épp.)


Kicsit próbálj meg felnőttebben gondolkodni, és túllátni az énénénénén egoista gondolkodásmódon. Hidd el, nem csak a barátnőd lesz hálás.


N

2018. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 hónapig éltünk távkapcsolatban, 3 hetente találkoztunk.


Nos, ez úgy zajlott, hogy a találkáink 95%-ban aznap, de legkésőbb másnap megjött :D, úgyhogy sajnos oskszor volt 1, max. 2-3 szex.


Mégis bírtuk, mert felnőttek vagyunk, és nem állatok, mellesleg van szánk-kezünk.


De most sem szeretezünk minden nap, mert fáradtak vagyunk, egyikőnknek nincs kedve, stb.

2018. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!