Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem sokszor hibáztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem sokszor hibáztat ezért,nem értem miért?

Figyelt kérdés
52 éves férfi vagyok feleségem két évvel fiatalabb és három éve vagyunk házasok.Állandó visszatérő vitaforrás feleségem részéről a szex.Időzítése,mennyisége,nem értem pontosan mi baja.Kapcsolatunk első hónapjaiban egészen másképp viselkedett velem.Nem hárította a szexet,nem volt baja velem,talán ritkán.Nem is vettem volna el ha nem így van.Természetesen szeretem őt,de úgy hiszem a házasságban fontos a szexuális együttlét mennyisége is.Itt főleg nők véleménye érdekelne,talán valaki segítene megérteni mi játszódhat le feleségem fejében amikor veszekszik velem hogy miért közeledem hozzá annyit és úgy ahogy.Mit rontok el?Munkám miatt nem vagyok mindig itthon, de azokon a napokon amikor igen,természetesen szeretném vele a szexet.Neki ez sok,állandóan utánaolvas ilyen témákkal foglalkozó oldalakon és bizonygatja hogy átlag heti két napot vannak együtt a párok.Meg ilyen korban más férfi örülne ha heti kétszer együtt lehetne a feleségével.Miért akarok én minden ölelgetés és csók után vele lenni?Azt mondja ne csak azért szeressem.Ezt sem értem,nyilván nem csak ezért szeretem.Azt ne gondoljátok hogy erőszakoskodnék vagy megtörténne minden közeledésemkor a szex köztünk,egyszerűen úgy látom őt zavarja hogy én sűrűn megkívánom őt.Annyi talán fontos hogy belépett a változó korba.Vagy nem emiatt ilyen?Mások ilyenkor is szexelnek gondolom,nem áll meg az élet.Kérdéseim: Miért vádol feleségem ha szeretnék vele együtt lenni?Miért nem kíván már ha azt mondja szeret?Miért hasonlítgat engem azokhoz a férfiakhoz akiről olvas?Miért baj ha kívánatosnak találom és ezt próbálom éreztetni vele?Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 3. 12:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló nagyon elgondolkodtatott.Próbálok figyelmes férj lenni,kedves,de határozott a természetem ezért rosszul esik a visszautasítás.Hogy akkor ölelgetem,csókolgatom,érintem meg ha szexet akarok?Ez így nem igaz!Fordítva igaz.Ha megérintem és csókolgatom feleségemet onnantól kezdve vágyom rá és a szexre vele.Ezt már akkor is érzi ha nem is mondom mert ismer.Innentől kezdve haragszik hogy csak azt akarom.Bevallom szokta mondani olyan jó lenne engem csak átölelni és puszilgatni anélkül hogy azt akarnám utána.Én nem direkt akarom hogy bosszantsam.Ha a közelemben van megkívánom,mindig is ilyen voltam.Valamiért őt ez már zavarja.
2020. aug. 3. 14:37
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak szex kell az intimitáshoz, a nőknek intimitás a szexhez. Ha csak párosodási céllal simogatod, el fog küldeni a francba, mert úgy érzi, csak dugásra kell. Egy huszonévesnél ezt még eljátszhatod, egy ötvenévesnek ennél már jóval több kell. Párkapcsolati minőség, ahol nem a szextől válik nővé, hanem nő lehet attól, hogy kizárólag szexre kellene.
2020. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Istenem, nem unod még?

Te a nő vagy, és kb. már 2 éve felbukkansz itt, átlag 4 havonta. Miután többször írtuk, hogy TE vagy megint, és még mindig ezzel az állandóan dughatnékos férjeddel vergődsz, ezért most (és már a múltkor is), a pasi nevében írtad.

Komolyan, szánalmas vagy. JOBB NEM LESZ. Meg fogod utálni. Hányszor írjuk még le?

2020. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Én férfi vagyok de ehhez úgyérzmzem válaszolnom kell. A gyanakodhatsz hogy feleséged nem szeret. És az hogy ilyen hülyeségeket olvas, szellemi szinten 23 éves,azok csinálják ezt, horoszkób, és c8kkekből meritenek tanácsod. A feleséged nem élte ki magát még mindig 30 évesbek képzeli magát, és szerintem tikokban vágyik a fiatalokra. Neked persze nem mondja el. De be vedd tényként ez saját vélemény és tévedhetek. De valami nem stimmel vele.
2020. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!