Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem sokszor hibáztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem sokszor hibáztat ezért,nem értem miért?

Figyelt kérdés
52 éves férfi vagyok feleségem két évvel fiatalabb és három éve vagyunk házasok.Állandó visszatérő vitaforrás feleségem részéről a szex.Időzítése,mennyisége,nem értem pontosan mi baja.Kapcsolatunk első hónapjaiban egészen másképp viselkedett velem.Nem hárította a szexet,nem volt baja velem,talán ritkán.Nem is vettem volna el ha nem így van.Természetesen szeretem őt,de úgy hiszem a házasságban fontos a szexuális együttlét mennyisége is.Itt főleg nők véleménye érdekelne,talán valaki segítene megérteni mi játszódhat le feleségem fejében amikor veszekszik velem hogy miért közeledem hozzá annyit és úgy ahogy.Mit rontok el?Munkám miatt nem vagyok mindig itthon, de azokon a napokon amikor igen,természetesen szeretném vele a szexet.Neki ez sok,állandóan utánaolvas ilyen témákkal foglalkozó oldalakon és bizonygatja hogy átlag heti két napot vannak együtt a párok.Meg ilyen korban más férfi örülne ha heti kétszer együtt lehetne a feleségével.Miért akarok én minden ölelgetés és csók után vele lenni?Azt mondja ne csak azért szeressem.Ezt sem értem,nyilván nem csak ezért szeretem.Azt ne gondoljátok hogy erőszakoskodnék vagy megtörténne minden közeledésemkor a szex köztünk,egyszerűen úgy látom őt zavarja hogy én sűrűn megkívánom őt.Annyi talán fontos hogy belépett a változó korba.Vagy nem emiatt ilyen?Mások ilyenkor is szexelnek gondolom,nem áll meg az élet.Kérdéseim: Miért vádol feleségem ha szeretnék vele együtt lenni?Miért nem kíván már ha azt mondja szeret?Miért hasonlítgat engem azokhoz a férfiakhoz akiről olvas?Miért baj ha kívánatosnak találom és ezt próbálom éreztetni vele?Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 3. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi ismeretség után házasodtatok össze? Talán elmúlt a tűz benne, és igen, a menopauza is lúdas lehet a dologban. Fiatalabb nőt kellett volna választanod.
2020. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
61 évesen már több eszed is lehetne, mint amennyi kitűnik a kamu kérdésedből.:)
2020. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez érdekes, hogy a feleséged állítólag ezt-azt olvas a témáról, és arról még nem olvasott, hogy az embereknek eltérő az igénye ezen a téren?

Már az is fura, hogy 50-es emberek ezzel alapból ne legyenek tisztában.

Sajnos ilyenen elmehet egy párkapcsolat, ha az igényeket nem sikerül közelíteni egymáshoz.

2020. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
11 hónap ismeretség után házasodtunk össze.Ő fiatalos nagyon.Akkoriban nem volt eltérő az igényünk,az is igaz heti két nap találkozgattunk mert nem egy városban laktunk.Feleségem rengeteget olvas,nekem átlagot mondott.Hogy még jóval fiatalabbak is kevesebbet vannak együtt mint ahányszor én akarnám.Jó,még ezt is megértem.Azt már nem miért haragszik rám amikor közeledek felé.Hogy csak azt akarom mondja.Ez alól akkor van kivétel ha napok óta nem volt kapcsolat köztünk,de van hogy olyankor is vádol hogy miért nem tudok várni még.
2020. aug. 3. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Talán le kellene ülni vele ezt megbeszélni s nem veszekedni, mert ő ezt olvasta...ez hüle duma. Csevegje ki a valódi okot vagy francba vele-szerintem.Ha már nincs szex, legen őszinteség.

A dolog úgy festhet, hogy van neki más valaki vagy már frászt kap tőled finoman fogalmazva.

Esetleg úgy gondolja, hogy már megdolgozott a jólétéért, melyben él s nincs kedve tovább törleszteni.

2020. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb 50 éves nő már benne van bőven a menopauzában, ami lecsökkenti a libidót. Ilyenkor már inkább az intimitásra, együtt töltött minőségi időre, tartalmas programokra, beszélgetésekre, utazásokra, stb. helyezik a hangsúlyt, nem annyira lényeges nekik a szex. Azért is szeretné, ha sokkal több lenne köztetek az intimitás, aminek nem szex a vége, mert így érezné, hogy nem csak a szex miatt szereted és nem csak azért van rá szükséged.


A férfiaknál más a helyzet. Bevesznek egy potencia növelő tablettát, ha már nem megy magától olyan sokszor és minden a régi lesz. A nőknél ez nem így van. Ott inkább pszichés alapon megy az együttlét, kedvet kell csinálni hozzá és azonnal megérzik, ha a férfi csak azt akarja és megint csak azt, de másra nem igazán vevő, ami a nőnek is fontos egy kapcsolatban.

Nincs azzal gond, ha kívánod és kívánatosnak találod, de ezt ne csak szexszel add a tudtára, mert ettől az idegeire fogsz menni és még annyiszor sem lesz együtt veled, mint eddig.

2020. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nincs más kapcsolata.Ez az utánaolvasás olyan önigazolás lehet számára,mert úgy értelmezem neki heti kettőnél több szex már kényszer.Ami vicc mert nyilván nem kényszerítem.Természetesen csinálok programokat időnként,beszélgetünk is.Bár van olyan téma amint összeveszünk,ez gondolom nem tartozik ide.Veszek is néha dolgokat neki hogy ne érezze magát elhanyagolva.Van hogy együtt töltjük a napot,beülünk ide-oda,majd várnám hogy a nap végén legyen végre kedve a szexhez is.Miután volt aznap romantika.Mégis ilyenkor is megkapom hogy én azért csinálok mindent hogy szexelhessek.Tehát bármit teszek vádol amikor eljön a pillanat hogy úgy is közelítek felé.Ha nincs is mindig így,elég sűrűn előfordul.
2020. aug. 3. 14:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már jobb nem lesz. Jóval kevesebb az igénye, mint neked, másra helyezi a kapcsolatotokban a hangsúlyt. Minél jobban erőlteted, annál jobban fog menekülni.
2020. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

*A legtöbb 50 éves nő már benne van bőven a menopauzában, ami lecsökkenti a libidót.


Kivételek erősítik a szabály, szerintem pont hogy fordítva van, mennél idősebb valaki, annál jobban megadja a módját:)

2020. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy az zavatja csak akkor erinted meg mikor szexet akarsz ? Amúgy meg nem ölelgeted, csókolgatod, becezgeted ?
2020. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!