Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Kirugtak a cégétől a covid miatt még áprilisban, azota nem dolgozik, nem keres munkat, csak szórakozik es sportol. (Tehat nem a kanapen ul egesz nap) Azt mondta osztol keres munkat de ha akkor kezd keresni talan télre se lesz. 26/F 21/L
2020. aug. 3. 13:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Beszeljek vele errol vagy ha decemberig nem dolgozik akkor szakitsak?
2020. aug. 3. 13:41
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
Pfff... Április óta a szüleiből él? Én nem tudnék férfiként tekinteni egy ilyen lúzer, kihasználós pasira.
2020. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A szüleinek nem sok ez. Engem az zavar, hogy nem tudok felnézni ra emiatt. Nincs meg a karrier...golddigger vagyok ha szeretem ha a paromnak van egy egzisztenciája es eredmenyek magatol?
2020. aug. 3. 13:48
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Miért decemberig? Én szeptemberig adnék időt neki, aztán hazaköltöznék, amíg nem talál munkát. Nem lehet így tervezni vele, alapozni a közös jövőt.
2020. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi valószínűleg ősztöl sem fog munkát kersni, mert már ennyi idő alatt rájött, hogy egy kihasználható balek vagy, neki ez így kényelmes, nem akar ő ezen változtatni. Majd úgy lesz figyeld meg, hogy "keres ő csak nem tlál".
2020. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy nem tudsz férfiként tekinteni rá? Mitől lenne férfi? Puhapöcs, aki a szüleiből él.
2020. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
A pasi miért használja ki a kérdezőt? Nem kér tőle egy fillért sem. Ha a srác szüleinek nem gond, hogy most kicsit lazít, akkor szerintem nincs gond. Kérdező, persze hisztizz, költözz albérletbe vagy anyuciékhoz haza, biztos jobban jársz, persze közben megtalálhatod a pasit, akire felnézhetsz.
2020. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%

"rájött, hogy egy kihasználható balek vagy"


Miért is? Nem a lány tartja el, hanem még ő lakik a pasi lakásában, ingyen!

A pasinak van máshonnan bevétele (a szüleitől).

Ja. lehet anyuci kis kedvence, sokaknak biztosan megbotránkoztató, de nem értem a felháborodás okát.

Le kell lépni, ha nem tetszik.

2020. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
Beszéld meg vele, hogy zavar nem dolgozik és szeretnéd ha változtatna rajta. Ezt követően vagy kedvedben jár vagy elfogadod a döntését avagy szakítás. Nem erőszakolhatsz rá másra amit ő nem akar.
2020. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
Azt írjátok, miért baj, ha a szülei tartják el és nem kényszerül rá, hogy dolgozzon. Mégis hogy lehet komoly párkapcsolatot kiépíteni, megbízni, gyereket vállalni egy olyan férfinek, aki nem érzi, hogy felnőttként a saját lábára kellene állni és nem a szülők vérét szívni?! Ha a nő majd elmegy szülni, akkor is ezt csinálja? Milyen céljai vannak az életben?
2020. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!