Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Kirugtak a cégétől a covid miatt még áprilisban, azota nem dolgozik, nem keres munkat, csak szórakozik es sportol. (Tehat nem a kanapen ul egesz nap) Azt mondta osztol keres munkat de ha akkor kezd keresni talan télre se lesz. 26/F 21/L
2020. aug. 3. 13:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Miert kell rosszindulatunak lenni? En nem vagyok kitartott nő a parom pedig nem apuci pici fia.
2020. aug. 3. 14:38
 22/26 anonim ***** válasza:
86%

"kapcsolatot kiépíteni, megbízni, gyereket vállalni egy olyan férfinek, aki nem érzi, hogy felnőttként a saját lábára kellene állni és nem a szülők vérét szívni"


Jézusom, miről beszélnek itt egyesek??

A férfi 26 éves, gondolom eddig dolgozott. Április óta nincs munkája, az 3-4 hónap. Most segítik a szülei, ennyi.

Nem arról van szó, hogy 10 éve nem dolgozik, és végig az anyjáék tartják el, nem egy notorious munkakerülőről beszélünk, ráadásul nem is ő mondott fel, hanem kirúgták!


Most lazít, miért is ne tehetné meg, ha arra az időre a szülei jó szívvel támogatják?

2020. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
18-nak, én írtam a 15-ös választ, nem olvastam el a kommenteket csak a kérdés alapján válaszoltam, így már igazad van. Mondjuk jó lett volna, ha a kérdező rendesen kifejti...
2020. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tőlem kéregetne pénzt,engem nem zavarna hogy nem dolgozik.
2020. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer kb 1 hónapja fordítva volt kiírva egy kérdés. Ott is a nőt védtétek. Tök mindegy melyik oldalon van az illető, ha nő, akkor neki van igaza.
2020. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem kér tolem penzt minden olyan mint eddig, eleg egyensúlyban vannak az anyagiak. Akkor nem problemazom
2020. aug. 3. 22:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!