Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuko kérdése:

Szerintetek mit tegyek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Leírom a storyt, hogy történt mi történt!


18 éves srác vagyok tudjuk, hogy az ember mindig szépülni akar és ez pont az a kor amikor jönnek a pattanások stb én nem voltam olyan vészes de mindig az ember jobbat és jobbat akar na én bementem a helyi kozmetikába és megcsinálta a nő az arcomat! Utána felkeresett és elkezdtünk beszélgetni, többször találkoztunk! 1 hónapja vagyunk úgy együtt, hogy találkozunk kaja,sétálás, szex minden! És van egy bukkanó, hogy van egy élettársa. Nekem azt mondogatja, hogy nem szereti ott akarja hagyni engem szeret meg kidobja december 10-ig meg ilyenek. És amikor nála vagyok mindig róla beszél. Én csak ott ülök és mindig mondja mondja mondja! Engem nagyon zavar! Mit tegyek? Vagy hagyjam? De mellette meg nagyon szeretem. Kérlek segítsetek!


2011. nov. 1. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mennék bele ilyesmibe, ha érzelmeim vannak a másik iránt. Ha csak szex kéne, meg szórakozás, akkor az ő lelkiismeretén múlik a dolog, így viszont elég nagy esélye van annak, hogy komolyan tönkretesz lelkileg a dolog.

(Most arról nem állok neki papolni, hogy más kapcsolatába amúgy sem kéne belemászni, majd lesz olyan, aki megteszi helyettem...)

2011. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belekezdtél egy kapcsolatba, mikor tudtad, hogy van élettársa. TE csináltad magadnak, mássz ki egyedül!
2011. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10:37

Elég gyors voltam? xD

2011. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen =D =D
2011. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha mindennap felhív akar velem találkozni! És minden egyebet csinálni és mindig azt mondja szeret meg kidobja december 10 ig az élettársát akkor miért áradozik róla! Milyen jó vele motorozni meg most is teát meg pirítost csinált neki! Akkor miért mondja ezeket?
2011. nov. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!