Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itthonról dolgozom, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthonról dolgozom, és a férjem folyton azzal jön, hogy én csak egész nap itthon vagyok, miért nem csináltam meg ezt/azt/amazt. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem kell annyit dolgoznom, mint neki, és nem is kell minden nap órára kelnem. Kevesebbet is keresek, de külön kasszán vagyunk, ennek nem kellene gondot jelentenie.

Azt hiszi, hogy én egész nap semmit nem csinálok, és folyton cseszeget, hogy tanuljak valamit, vagy csináljak valami hasznosat. Szerintem azt is elvárná, hogy mivel én itthon vagyok egész nap, csináljam meg a házimunka őrá eső részét is. Pedig én dolgozom, csak ehhez nem kell elmennem egy munkahelyre. De a saját szabadidőmet hadd osszam már én be, jó lenne ha nem piszkálna megállás nélkül.

Szerintetek mit mondjak, amikor legközelebb kötekedik?



#munkamegosztás #munkavégzés otthonról #szabadidő beosztás
2020. aug. 4. 03:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Tényleg. Még annyit sem, amennyit addig. Csak magamnak. És dolgoznék tovább.
2020. aug. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ha még egyszer kötekedik, akkor költözzön el.
2020. aug. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2

Közösen fizetjük az albérletet, fura lenne elküldeni. :)


Azt szeretném elérni, hogy becsüljön meg engem és a munkámat akkor is, ha nekem ehhez nem kell minden reggel beérni valahova. Kutyába se vesz, ezen kéne valahogy változtatni. Pedig én főzök, csomagolok neki ebédet, ilyesmi, mégis mindig elégedetlen velem.

2020. aug. 4. 04:33
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Egy rossz házasság kezdete. Nálunk régebben volt olyan szitu, hogy páromnak nem volt munkája több hónapig. És olyan eset is volt, amikor nekem nem volt és ő dolgozott közben. Soha egyikünknek se jutott volna eszébe csesztetni emiatt a másikat.


Ülj le vele és beszéljétek át ezt a dolgot, mert az elégedetlenség hosszabb távon nagyon meg fogja keseríteni az együtt éléseteket. Arra se szokjon rá, hogy dirigál, mrt akkor a végén az se lesz elég neki, ha a májadat kirakod egy tálcára.

2020. aug. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Aha
2020. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
37%
A munkàdat a kezdetektől fogva nem értékelte?
2020. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Jogos a kérése. Kevesebbet dolgozol, mint ő, ráadásul otthonról. Nem esne le a karikagyűrű az ujjadról, ha megcsinálnád a házimunkát.
2020. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdésre általában válaszolni szoktak, szóval mivel kérdezett, én válaszolnék.
2020. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Pàr napra lèpj le a mutterhoz. Akkor majd ràjön...
2020. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne fura kivágni egy toxikus herét az életedből? Komolyan...


Én is home officeban dolgozom, ráadásul pont egy olyan szakmában, amiben folyamatosan tanulni kell és a legtöbb eljárkálós melónál jobban fizet. Ha valaki így beugatna, egyrészt elzárnám a pénzcsapot felé, másrészt hagynám éhen halni meg rohadni a saját piszkában, ha már szerinte ez lenne a feladatom.


Egy ilyen embert ellenségnek se, nemhogy társnak.

2020. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!