Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész nap csak sírok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap csak sírok a párom miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom mostanaban nagyon rideg velem. Allandoan olvasgatom a regi beszelgeteseket es sirasrohamok kapnak el. Mar tegnap is ez ment. Egyszeruen nem birok megnyugodni.

Meg szerencse hogy homeofficeban vagyok. Nagyon rosszul erzem magam. Nem akarom,h szakitson. Mit csinaljak?


2020. aug. 4. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Mi vezetett ide?
2020. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Sablon kérdés: rákérdeztél miért is ilyen?Lehet,hogy munkahelyi nehézségek állnak a háttérben, egészségi probléma, vagy bármi olyan, amihez a kettőtök kapcsolatának nincs köze de mivel Veled él Rajtad csattan.


Hozzáteszem: a romantika nem tart örökké. Főleg nem a rózsaszín ködös időszak. Ha egyébként rendben a házasságotok csak ezt hiányolod mondd Neki, de emiatt ne érezd magad rosszul. Próbálj programot szervezni, beszélgessetek minél többet, hátha visszatér a romantika a kapcsolatotokba.

2020. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Tisztázni kéne vele a viszonyokat.... először is!
2020. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szex volt mostanában vele?
2020. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

30 evesek vagyunk mindketten. 8 honapja vagyunk egyutt. Volt egy lany akivel talalkozott, ilyen regi ismerose es elkezdtem feltekenykedni. Eleg csunya dolgokat vagtam a fejehez. Viszont azota bocsanatot kertem es nagyon megbantam a dolgot.


1,5 honapja volt szex.

2020. aug. 4. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Hááát mit mondjak?Nemrég vagytok együtt, tehát még nagyon nem természetes,hogy lanyhul a szerelem. 1,5 hónapja volt szex köztetek, ami ennyi idősen borzasztó kevés.

Nem kezdeményez egyiktek sem?

Te ráadásul féltékenykedtél is, a fejéhez vágtál olyat, amiért ugyan bocsánatot kértél, de kimondtad.


Üljetek le és beszéljétek át. Nem biztos,hogy érdemes folytatnotok.

2020. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy 8 hónapos kapcsolatban még rózsaszín ködnek kéne lennie. Nem akarlak elszomorítani, de nem hiszem, hogy hosszú életű lesz ez a kapcsolat.
2020. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég szarul hangzik. Ha 7-8 év után lenne de ilyen hamar. Ez off-os lesz.
2020. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

"Viszont azota bocsanatot kertem es nagyon megbantam a dolgot.": de gondolom akkor őt is megbántottad vele.


Érdemes lenne tényleg nyitnod, leülni vele beszélni az érzéseitekről, és eldönteni: ennek lenne-e értelme a folytatásnak? A jövőben fogsz-e miatta féltékenykedni? Ha nem olyan megcsalós palinak ismerted meg, akkor légy vele szemben biztos, hogy te kellesz neki.

2020. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elírod, ennek a kapcsolatnak vége. Akkor is, ha te nem akarsz szakítani.

Ha könyörögsz neki és teljesen megalázod magad, akkor egy ideig még veled marad, mert mindenki élvezi, ha csaja képes totálisan megalázkodni. Ezzel nyerhetsz kb fél évet, majd ugyanúgy vége lesz.

2020. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!