Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok olyan férfival, aki szívből szeret titeket, kedves és törődő, de kisebb a libidója?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ő 22.

Tiszta szívéből szeret engem, bókol, sokszor meglep, bújik, simogat, kedves, törődő típus.

Nekem külsőre is a lehető legszexibb ember a világon, sok ideje szerelmes voltam belé már, mikor összejöttünk.

(előtte évekig barátok voltunk)


Viszont a libidója kisebb az enyémnél. Neki heti 2-3 bőven elég, én akár minden nap is szexelnék. Ez eleinte se volt máshogy, egyszerűen azt mondta, ő ennyitől bőven ki van elégülve.

1 éve vagyunk együtt.


2019. nov. 13. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszoktól teszed függővé, hogy vele maradsz-e? Mert akkor most borítékolom neked, hogy nem fogsz.
2019. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,pedig bírnám mindennap én is,csak van,hogy hetekig nem látjuk egymást.Ha minden más jó,ezért nem szakítanék.
2019. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Én olyan vagyok libidó terén, mint a tacskó mozgásigény terén: alapvetően inkább a nagyobb igényűekhez tartozom, de kiválóan tudok alkalmazkodni a környezetemhez. :D Ezért van az is, hogy egyáltalán nem hat meg a szex kérdése, mikor épp nincs kapcsolatom. Volt már olyan, hogy évekig elvoltam szex nélkül, még az önkielégítést sem igényeltem, annyira visszaesett az igényem. Exem mellett meg szinte nimfomán voltam, naponta többször akartam, akkor is, mikor már kellemetlen volt a túlingerlés miatt. Az aktuális párom is kis igényű, heti 2-3 az általános, de van, hogy hetekig semmi nem történik. Nekem ez így teljesen oké. Ha nem nyúlkál az ember magához, egy idő után visszább esik az igénye amúgy is szerintem. Bár ez egyénfüggő is.
2019. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Így vele maradnék, igen. Sok nő tapasztalja azt, hogy idővel (nála is) csökken a libidó, és lehet, hogy 2-3 év múlva pont ennyire lesz igényed.
2019. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez miért egy év után foglalkoztat?
2019. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Aki szívből szeret titeket, kedves és törődő, azzal ti nők nem sokáig maradtok együtt, bármekkora is a libidója.
2019. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nő lennék maradnék, de mivel én ilyen férfi vagyok 34 évesen hogy 2 naponta kívánom csak a szeretkezést, ez pedig minden eddigi páromnak kevés volt (megkaptam egy exemtől, hogy apukámék többet szexelnek, mint mi), mind a 4 kidobott.
2019. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#1 : nem a válaszok fognak döntésre bírni, vele szeretnék maradni, csak érdekelt más is jár-e ilyen cipőben.

#5 : azért egy év után kérdezem ezt, mert most fedeztem fel ezt az oldalt. eddig barátnőkkel beszéltem erről, ők is azt mondják, hogy nem ez határozza meg a szerelmet.


Egyébként azt érzem sokszor, hogy én is meglennék szex nélkül pár napig, nekem inkább amolyan "visszaigazolás" a sűrű szex, hogy tetszem neki, vonzódik hozzám. Ha néha elutasít, akkor azt érzem nem tart vonzónak.

2019. nov. 13. 08:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a libidot lehet fokozni...
2019. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen kapcsolatban élek évek óta, magasabb a libidóm a pároménál, valahogy úgy, ahogy nálatok. Nem dobtam el emiatt a kapcsolatunk, eszembe se jutott, sokkal fontosabb az, hogy az összes legfontosabb dologban teljesen egy hullámhosszon vagyunk és szinte semmiben nem kell kompromisszumot kötnünk. Persze a szex is fontos, de nekem nem a legfontosabb. Mostanra már elmúlt az a hiányárzetem, ami az elején volt, átrendeztem a fejemben a dolgokat. Amikor együtt vagyunk, az fenomenális, a többi napra pedig ott a szép kis kezem.
2019. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!