Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor elmehetek egy melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon szerettük egymást, 3 hónapig jártunk. De kb az elmúlt 2-2,5 hétben, alig tudtam elérni akárhogy. Msn-re se jelentkezett be, a telefonom sms küldési funkciója bekrepált és nem akar egyetlen sms-t se elküldeni,email-re sem válaszolt. Múltkor sikerült elérnem és megbeszéltem vele egy találkozót. Amikor találkoztunk egyből feltűnt, hogy nem úgy viselkedik mint szokott. Általában mindig mosolyog, "vidáman" beszél, de most nem mosolygott, és olyan szomorú volt a hangja. Megkérdeztem tőle, hogy nincs e semmi baj, mert olyan szomorúnak látszik. Semmi sincs- volt a válasz. Gondoltam megjött neki a havi mikulás, azért ilyen szar a kedve. Pár nap múlva volt egy bál ahol lakom. Elmentünk haverokkal, ittunk és kerestünk magunknak egy helyet ahol kitombolhatjuk magunkat. Egyszer csak az jutott eszébe haveromnak, hogy feltétlen fel kell hívni valakit. A barátnőmre esett a választás. Felhívta, beszélgetett vele, végül megkérdezte hülyeségből, hogy szeret e engem. A válasz igen volt. Letette, de haverom megjegyezte, hogy hallod mi baja van nagyon megváltozott a hangja és a viselkedése is. Azóta nem tudom elérni sehogy. Tegnap elmentem ahol lakik felhívtam, hogy jöjjön ki, mert sajnos az apja nem nézni jó szemmel, hogy a "kicsiszemefényének" van barátja. Második csörgetésnél kinyomta a telefont. Később megint felhívtam, de nem tudtam elérni, mert gondolom kikapcsolta a telefonját. Most küldtem neki sms-t, hogy mondja meg mit csináltam neki, amiért ezt a bánásmódot érdemlem.


Bocs a kisregényért. Szóval akkor most én ki lettem dobva egy szó nélkül, igaz?


2010. aug. 4. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugy tunik, h igen.Ha akarok vkit es szeretem, a lelefonon logok egesz nap es alig varom, h hivjon!
2010. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát elképzelhető... sajnálom...

de talán lehet, hogy tényleg van baja a lánynak, amit nem tud elmondani.

2010. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert akkor nem válaszolt volna igennel. Valami baja van, az tény. Lehet, hogy te sértetted meg valamivel, és úgy gondolja, hogy neked tudnod kéne, hogy mi volt az.
2010. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én olyan típus vagyok,hogy történik valami rossz dolog velem, akkor általában fél hétig azon gondolkozok. Most egész nap ez fog a fejemben járni, hogy vajon mi rosszat tehettem. Csak itt az a gond, hogy nem csináltam semmi rosszat neki, vagy csak én nem tudok róla, hogy neki rosszul esett valami. :\
2010. aug. 4. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Eléggé kétesélyesnek látom a dolgot, mert szerintem ugyanígy reagálna akkor is, ha valami nagy baja volna, pl. haldoklik valakije, akit szeret, eladósodtak és fél, hogy kilakoltatják őket, megtudta, hogy valamelyik szülője csalja a másikat, ilyesmik jutnak az eszembe. Tudom, erre az a szokásos válasz, hogy akkor miért nem bízik meg a barátjában és miért nem mondja el, de egyrészt még elég friss a kapcsolat, másrészt nagyon fiatal, tapasztalatlan lehet a lány, ha az apukáját felzaklatja, hogy barátja van. Pláne ha valaki másnak a magánéletét érinti a probléma, akkor érthető, hogy titkolózik.


Én azt tanácsolom, ne add fel, amíg választ nem kapsz legalább arra, hogy veled van baja vagy valami más gyötri. Ha azt mondja, hogy valami más, de nem akar beszélni róla, akkor ne faggasd, csak lássa, hogy számíthat rád, ha vigaszra van szüksége.


Ha viszont az derül ki, hogy ilyen gyáván akart lekoptatni, akkor joggal haragudhatsz rá, megérdemli. Én drukkolok, hogy ne így legyen, bár ez azt is jelenti, hogy azért drukkolok, hogy valami baja legyen... :( Remélem, minden rendbejön.

2010. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többféle eset létezik:

1.Meghalt valakije, ez nagyon megviselte és szüneteltetni akarja(mivel nem ismerem a körülményeket ez is fennt akadhat)

2.Valami olyat tett amit nagyon megbánt és szégyelli magát nagyon, ezért nem is mer a szemedbe nézni(például félrekefélt) de megbánta

3.Igen,megbántottad valamivel, ez is egy lehetőség, csak nem vetted észre. Kérj bocsánatot,ha márcsak a semmiért is(mondd, hogy: Sajnálom, hogy ilyen bunkó voltam és tudom nem kellett volna de te vagy az akit én szeretek stb stb)

4. Valóban megunt téged,te egy "befőttes üveg" vagy a sok közül. Éppen kavar egy másik sráccal, és ha nem jön vele össze, akkor jön egy kifogás, hogy mi miatt volt ez az egész és "újra boldog lesz"

Hát ezek jutottak így elsőre eszembe.

2010. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha köszönöm. Megpróbálom elérni, de nem sok esélyt látok rá. Sms-re nem válaszol és hát nem tudok akármikor eljutni hozzá.
2010. aug. 4. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Másik városban laktok? Vagy miért nem tudtad személyesen megkeresni őt?
2010. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már mindegy, jobbnak látta, hogyha elzárkózik a külvilágtól akkor majd csak lassan "lekopok". Beszéltem vele és ez neki nem megy. Csak nem tudja megmondani, hogy mi nem tetszik neki. Téma lezárva. Ennyi volt.
2010. aug. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!