Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljak cselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cristo kérdése:

Szerintetek próbáljak cselt (vagy csúnyábban mondva csapdát) alkalmazni a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: július elején ismertem meg a mostani "páromat" Szerbiában, és a lényeg, hogy ő szerb, én meg magyar (nyilván), Szerbiában is él, én meg nyilván itt Magyarországon. Amióta Szerbia sárga lett, nem merünk megkockáztatni egy találkát, még 30 vhány ezer forint miatt sem (PCR teszt). Én türelmes vagyok, és ha novemberben akkor novemberben találkozunk, és úgy gondolom, hogy érte megérné (régóta nem nyűgözött le eddig még ennyire senki sem, mint ő, voltam nála 4 napot, és akkor nagyon kedves volt, és akkor - elvileg - szeretett).

De néha úgy érzem, hogy ő nem ugyanannyit érez irántam, mint fordítva. (Amik miatt gondolom ezt: ritkán érdeklődik felőlem mostanság, nem mindig reagál a cuki üzeneteimre, mostanában csak én írok neki (tegnap is este 6 után írtam neki, előtte ha nem írok rá, semmi...)). De ugyanakkor meg néha lefekvés előtt írja, hogy szeret meg ilyesmi. Sokmindent gondolok, talán naivitásom miatt, vagy mert nem akarom elveszíteni: hogy talán ezt az időszakot könnyebb neki így átvészelni addig, de nem tudom pontosan... Én írtam neki, hogy érte megéri várni, mert nála nem találnék jobbat, de ő valahogy úgy írja ezt vissza nekem, hogy mintha csak "szerintem" érné meg, és ő is addig tart ki.


A csel a következő lenne: valahogy kiborulok, és elmondom mi a bajom, és - tudom, durva lesz - szakítok vele. Megmondok mindent ami nem volt jó. És bár valójában nem szeretném elveszíteni, de ha küzdeni fog értem, szomorú lesz, vissza akar jönni, akkor természetesen szeretném visszakapni, de ha nem, ez egyértelmű jelzés lenne számomra... :s Bármennyire sem szeretném, én csak azt akarom, hogy boldog lehessen, és ha ezt nélkülem tudja elérni, akkor el kell fogadnom... És csak remélni merem, hogy ő is kitart, mert én nagyon szeretném.


Talán nem a legetikusabb egy ilyet bevetni, de a bizonytalanság a legrosszabb. Megérné? Illetve fair dolog lenne ilyen helyzetben?



2020. aug. 5. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne fair és igaziból az is lehet, hogy egy ilyen után ő is kidob, de igazából, mikor kiderül. Inkább próbáljátok megoldani, hogy néhány napot együtt legyetek, az nem olyan nagy gond, ha valakinek házi karanténban kell lennie a másiknál, amíg ott van. Gondolom haza lehet jönni a két hét közben.
2020. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi lenne, ha megmondanád ami nem jó és megkéred rá, hogy változtasson? Szakítani ráérsz akkor is, ha nincs változás.

Ha te nem szakítani akarsz, akkor ebből csak pofára esés lesz.

2020. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszeruen ne irj ra, ne keresd. Tul biztos vagy neki, tul szepeket irsz. Teljesen keszpenznek veszi a kapcsolatot, aztan kitudja hogy massal ismerkedik e stb. Csinald azt amit o. Minimalizald le a kedvesseged, ha keres valaszolj. Ennyi. Felesleges hisztik es szakitas nem kell, csak ha valoban ugy erzed. Jatszottam mar ezt en is, es nem jott vissza az illeto.
2020. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ilyen "cselt" vetett be az exem. Azt hitte, hogyha majd így megleckéztet, akkor futok vissza hozzá, és még én esdekelek neki.

De nem jött össze!

Inkább ne vess be ilyeneket, mert ez nagyon gyerekes viselkedés.

2020. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes hozzáállás és biztos nem fog teperni utánad, max. akkor ha egy önbizalom nélküli papucs.
2020. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a véleményeket. Magamtól is azt tanácsolnàm,hogy ne pörögj neki folyton. Nem jó,ha állandóan üzengetsz,-biztos könnyű ezt mondani,-valamikor vtam hasonlóan és nehéz megállni,h állandó üzengetéssel bombázd az illetőt. Én magam is szakítottam,ráadásul "online",a srác talán bele is nyugodott volna. Aztán egy órával a szakítós szöveg után ráírtam és folytattuk a kommunikációt. Azóta ő a gyerekem apja.... néha megőrjítenek a srácok. Néha ők maguk se tudjàk,mit akarnak,vagy lassúak.

. Te semmiképp ne hisztizz meg őrjöngj,mert ahhoz még nagyon rövid idő telt el...

2020. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ui.:mondjuk,őrjöngeni és hisztizni évek múltával is rossz pont a férfiaknál.
2020. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem mindenkinek a javaslatát/meglátását.


Valóban, az tény, hogy nem akarom hagyni, viszont úgy sem akarok boldog lenni, hogy ő velem nem az. Ha nem teper utánam, elfogadnám, mert aki igazán szeret, az küzdene. Hát nem tudom...

Csak azért fogadnám el, mert voltam a másik oldalon is már, amikor nagyon belém volt esve egy srác, de én semmi szín alatt nem akartam volna vele járni... És szörnyű volt ez az oldal is, abszolút tudom, hogy mit érezhet. (Legalábbis van róla fogalmam, nyilván nem vagyok ő.)

2020. aug. 6. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!