Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ma lépett munkába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma lépett munkába. Nem fog rá menni a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdett dolgozni egy kocsmában, onnan elment, mert egy lány dirigálta őt, kihasználta őt, parancsolgatott neki. A lány is ugyanolyan munkás volt mint a barátnőm. Nem bírta pszichikailag, hogy állandóan belé rúg, nem kér bocsánatot. Ott volt egy fiú, az a fiú meghívt engemet és még a barátnőmet, hogy menjünk együtt valamit meginni. Nem mentünk, mert a csávó én nekem fura volt. Mikor bejelentette a barátnőm, hogy végez a kocsmában, elkezdett ez a csávó a barátnőm kollégája írogatni a barátnőmnek. Hogy el-i menne vele kofolát meginni, vagy a haverjával autózni. Természetesen a barátnőm nem ment. Ezt a barátnőm mesélte nekem, mutatta az üzenetet, mit írt neki a csávó.

Barátnőm most talált egy másik munkahelyet, pincérkedni akar mindenáron. Ma 8-ra ment munkába, 18-ig lesz. Én ezen a héten 14-22 dolgozom. Úgyhogy csak este fogjuk egymást látni. Neadjisten nehogy fog dolgozni hétvégén is. Jövőhéten reggeli műszakom van 6-14. Ekkor is csak este fogjuk egymást látni. 15 perc az út a munkába ahová jár. Én falumban keresnek elárusító nőt. Ő azt nem akarja csinálni, mert nem akar pénzel dolgozni. De közel lenne a munkahelyéhez. Interneten találta ezt a munkát. Ott úgy volt írva, hogy 8-16, vagy 11-19. Ma van az első munkanapja a barátnőmnek, és este 18-ig lesz. De akkor miért írjak azt, hogy 8-16?


Én örülök hogy van munkája a barátnőmnek, de ez megoldás, hogy csak este fogjuk egymást látni? Hogy máshol nincs pincér munka, ami igaz, de van más munka azt nem akarja elválalni.


Szerintetek ez így okés hogy csak este fogjuk egymást látni? Nagyon keményfejű.


2020. júl. 30. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Na most jön egy kis hárdsztálylosba

van jó hárdsztálylosba is faded

Ez hárdsztályl lesz

DÁÁÁ



-Molnár Kiki

2020. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nem lenne okés, de ahogy érzitek.
2020. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha ott lenne a faludban eladónő, akkor szemmel tudnád tartani, így meg, amikor későn végzel, ő majd eljár kofolázni meg autózni a fickókkal, mert unatkozni fog.
2020. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan lány, hogy elmenne nélkülem valakivel.
2020. júl. 30. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ebbű kofolázás lesz....
2020. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet csak ma dolgozik 8-18 és holnaptól 8 - 16 ig fog dolgozni vagy 11 - 19. Meglátom mit fog mondani hogy mit mondtak neki. Kíváncsi vagyok.
2020. júl. 30. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írod le, hogy a barátnőd nem megy el csak így-úgy kocsikázni és nem fogadja más férfiak közeledését. Ez nagyon biztató jel. Bízz benne és ne féltékenykedj. Idővel minden eldől. Ne erőltesd őt arra, hogy a falutokba menjen dolgozni.

Az a tény, hogy ritkábban fogtok találkozni legalább próbára teszi a kapcsolatot, a türelmet, a másikra való törekedést kettőtök között.

Ha rámegy a kapcsolatotok, akkor ne sajnáld!

2020. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel mondani?
2020. júl. 30. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem tartod el, mint egy igazi FÉRFI?
2020. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hisz én vásárolok neki mindent.
2020. júl. 30. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!