Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnánk helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnánk helyre a karantén miatt megromlott kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Barátom határon túli magyar, pont akkor látogatott haza, amikor bejelentették az országhatárok lezárását, emiatt hónapokig nem tudtunk találkozni, csak videótelefonáltunk. Kinn, hogy ne unatkozzon otthon a 4 fal között, elkezdett dolgozni (Budapesten a vírus miatt felmondtak neki), munkahelyén megismerkedett egy lánnyal. Állítása szerint nem akart tőle semmit, csak barátkoztak, később elmélyült a kapcsolatuk, olyannyira, hogy velem sokkal távolságtartóbb lett és már vissza sem akar jönni Budapestre. Egyébként egy barátjánál lakott, oda viszont nem költözhetne vissza, mert összeköltözött a barátja a barátnőjével. Mondtam neki, hogy ez nem gond, keressünk közösen albérletet. Nagyon szeretném, hogy visszajöjjön hozzám, de legalább leüljünk megbeszélni a dolgainkat. Hivatalosan nem szakítottunk egymással, reménykedem benne, hogy van még visszaút és ez a lány csak egy fellángolás neki. Szívfacsaró naponta látni a közös képeiket, én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé. Más pasira nem tudok úgy nézni, ismerkedni is képtelen vagyok mással.
2020. júl. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kénytelen leszel túllépni rajta, ez a pasi már elment. Ne fuss utána, felesleges. Sok erőt kívánok a feldolgozáshoz.
2020. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már dobott téged, még akkor is, ha nem volt annyi gerince, hogy ezt elmondja neked.

Rájött, hogy jobb helyben csajozni, mint veled távkapcsolatban élni. Lépj túl rajta.

2020. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dobott, hetente 2-3-szor szoktunk beszélni, csak sosem arról, hogy mi lesz kettőnkkel. Mindig arról beszélt, hogy Budapesten képzeli el a jövőjét, itt sokkal több lehetőség van minden téren, mint a határon túli községben. Nem éltünk korábban távkapcsolatban, sőt munkát is kerestem neki itt, van olyan hely ismerősöm által, ahova tárt karokkal várnák.
2020. júl. 15. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a pasid kozos képeit kell nézned egy masik lánnyal, akkor az illető már nem a te pasid.
2020. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot sajnos már nem lehet helyre hozni. Jobb ha elengeded.
2020. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!