Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kórházba kerül, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kórházba kerül, és nincs veszélyben, csak ott kell még lenne egy darabig, miért kell hozzá oda-vissza naponta 2-3-4-5 órát utazni elvárásra?

Figyelt kérdés
Az nem zavarja az ítélkezőket ha emiatt túlvállalja magát az illető párja, akkor ő is kórházba kerül, de még súlyosabb gonddal? Plusz anyagilag is leégnek. A párját (a látogatót) nem kell félteni? Aki bekerül a kórházba csak az számít, a másik nem számít? Érte nem kell aggódni? Mi ez a kórházverseny? Miért nem lehet némelyik nap telefonálni látogatás helyett? Netezni? Miért kell túlhajszolni a párját?
2019. dec. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek az ítélkezők? Szarni rájuk és kész.

Egyébként én mindent félredobok, ha a párom vagy egy közeli barátom kórházba kerül és ha örülne neki, naponta látogatnám, akkor is, ha kényelmetlen, nem rólam szól a dolog. Fordítva viszont utálom, ha látogatnak, amikor 2 hetet benn voltam direkt megkértem a párom, hogy ne jöjjön minden nap. Így 3 naponta jött és hozott pár apróságot és új könyveket.

2019. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hogy tudasd a másikkal, hogy törődsz vele. Nyilván kis dolgoknál nem kell minden nap, de azért ha az embernek a párja van kórházban, illik bemenni rendszeresen. Nekem nem esne nehezemre, akár este vagy bármikor sem. (Egyébként nagyon hasonlít a stílusod a kedvenc trollkérdezőmre, remélem nem te vagy megint.)
2019. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még sose kerültem kórházba betegség miatt úgyhogy azt a részét nem tudom. De mikor látogattam tesómat minden nap, meg volt hatódva, pedig 20 percre lakok a kórháztól. Simán megoldható volt minden nap, semmi meghatót nem csináltam. Mikor meg párom messzebbi kórházban volt 3 napot kivizsgáláson, és tudta hogy 2 nap múlva kijöhet és nem kell neki semmi, mondta is ne menjek oda januárban mínusz 10 fokban, az egész anyós pereputty fel volt háborodva hogy nem utaztam oda vonattal busszal. Ez a kórház téma az idősebb korosztálynak valami berögződött tesztelési forma.
2019. dec. 2. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan erről van szó. Az illemet nézik, nem pedig a 2 ember együttes érdekeit, ahol elvileg mindkettőnek számítana kellene, és nem az illem miatt.
2019. dec. 2. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiért egyesek szerint a szüleidnek meg anyóskának is neked kell a társalgónőjüknek lenni és náluk dekkolni délutánokat meg hétvégéket a saját családod rovására, hogy őket szórakoztasd.

Az emberek önzőek és azt hiszik, ők a világ kicsi közepei, akiknek ki kell nyalni a seggét, ha valami bajuk van vagy ha a rokonaid.


A figyelmet és a szeretetet követelőzéssel pedig nem lehet elérni. Én szívesen mennék a páromhoz kórházba minden nap, mert nekem ő az első mindenben és nem is vagyok boldog, ha ő nem az (meg tudom, hogy ő is ugyanezt tenné), de megette a fene, ha az ember csak hisztivel meg követelőzéssel tudja rábírni a másikat valamire, amire ideális esetben mindketten vágynának és jönne magától


Anyósomat is a kullancssága miatt koppintottuk le. Mikor nyaralás közben "véletlenül arra járt" meg ment a lelki zsarolás, mert nem mentünk vele koncertre. Barátkozzon a korosztályával meg azzal, aki elviseli, gyereket szült, nem kutyát.

2019. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudtam volna minden nap menni azon a héten, az utolsó napon lett volna rá lehetőség. De akkor meg nem tudtuk előbb kijöhet e mint én odaérek plusz azt mondta ne menjek mert meg voltam fázva. De azóta is ezt hallgatjuk anyóséktól hogy ő nekem nem fontos. Pedig ezt nekünk kell tudnunk hogy oldjuk meg tényleg.
2019. dec. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!