Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnánk abbahagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk abbahagyni a játszmázást?

Figyelt kérdés
40-es férfi vagyok, ismerkedek egy hölggyel, kölcsönös a szerelem, azonos érdeklődés, stb, minden klappol. Viszont akarva-akaratlanul állandóan játszmázunk. Húzd meg-ereszd meg, én duzzogok-te duzzogsz, stb. Ha nem megyek bele, akkor "kinyílik a csipája", és uralkodni kezd felettem. Ha "keménykedek", akkor meg úgy visszahúzódik, hogy beszélni sem lehet vele. Értem, hogy női-férfi erőfitogtatás, próbálgatjuk egymás határait, de sokszor már annyira fárasztó. Egy csomó értelemesebb dolgot is lehetne csinálni. Próbáltuk megbeszélni, másnap ugyanott folytattuk a hülyeséget.

2020. aug. 5. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőjetek fel. Egyikőtöknek el kell kezdenie.

Ha a másik nem hagyja abba, akkor annyi.

2020. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, amikor elolvastam a kérdést azt hittem, hogy egy körülbelül 18-20 év közötti srác és lány kapcsolatáról lesz szó, de amint elkezdtem olvasni, hogy "40-es férfi vagyok" itt meg is álltam. Ugye nem kell megmagyaráznom, hogy miért. 🤦‍♂️
2020. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két emberen múlik, ha ő nem hagyja abba és neked amiatt kell játszmáznod, mert muszáj reagálnod x dolgára (pont ezért csinálja), akkor ez a végtelenségig fog menni.


Sajnos ez a játszmázás annyira alap lett, hogy sokan nem is ismernek más módot/nyelvet, inkább pörögjön a show, mert az izgalmas. Nem tudsz mit tenni ilyenkor azon kívül, hogy megmondod neki hogy te ebben nem veszel részt és tartod is magad hozzá. Ha ez azzal jár hogy nem beszéltek többet, akkor ez van, máshogy nem tudod kikerülni.

2020. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy elfogadod, hogy találtál egy olyan nőt, aki van olyan jó mint te, ha nem jobb:D Ha ezt még írásba is adod neki, akkor szerintem eláshatjátok a csatabárdot:D
2020. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik abbahagyja es a masik idomul vagy keres olyat akivel csinalhatja. Ennyi a titok.
2020. aug. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öreg én sose mentem bele az ilyen xarakodásokba.Tudni kell okosan rövidre zárni a dolgokat

Most legutóbb jött a ravasz kérdés:Tényleg lefogyjak?Dehát így nem vagyok jó?

Erről azt kell tudni,hogy van egy kis súlyfeleslege.Nem vészes,csupán 4-5kiló,szerinte.Szerintem is,de már többször is közöltem,hogy nem vész az a kis felesleg,és igazából észre se venni,nem érdekel.Tehát legfőképpen őt foglalkoztatja.Magam részéről elégedett vagyok,ha ez a néhány kg nem lesz töbszörösen annyi az évek alatt.Ez nem kér hatalmas véráldozatot,csupán egy kis odafigyelést,és az egészséggel való törődést,ami sztem alap kéne,hogy legyen.

Szval

Válasz:Eddig is jó voltál,de ha lefogysz egy kicsit, mégjobb leszel!


Kétértelmű a dolog.

Ha azt mondod,hogy szuper vagy így,akkor

1 hazudsz

2 elveszik a motiváció,xarik bele

Ha azt mondod,hogy:Persze fogyj le drágám

1Nem kellek neki,mert kövér vagyok

2meg akar változtatni


Így meg is-is.És el van intézve.

2020. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!