Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "játszmáznak"a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "játszmáznak"a férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom,igen,a nők is,de azt sem tudom megérteni,én nem is szoktam.

Volt olyan barátom,akit mikor összejöttünk,megkérdeztem hogy miért volt előtte az hogy amikor személyesen nem tudtunk találkozni, neten mindig nekem kellett keresni?

Válasz:Mert hogy arra várt hogy én írjak...

Volt/van olyan is(nem tudom igazából mi a helyzet...),hogy beszéltünk kb 4-szer, szintén én keresem mindig,kérdezgetem,érdeklődök felőle,ismerkedek vele,megkérdeztem egyszer hogy nem-e zavarják a kérdéseim? Válasza: Nem zavarja,ha tud úgyis válaszol,és tényleg mindig válaszol 3-4 percen belül,de magától soha nem írna. Most ebből nyilván arra gondolnék alapesetben hogy úgy nem érdeklem,de a volt barátommal is ez volt mielőtt összejöttünk és több évig együtt voltunk és mástól is hallottam már hasonlót.

Szóval abszolút nem tudni néha hogy most tetszünk,vagy nem,és ha nem,miért nem írjátok konkrétan(mert gondolom arra rájöttök hogy nem véletlen irkál nektek egy lány többször,akivel nem vagytok még olyan közeli viszonyban)hogy pl ne haragudj,de nem tetszel,és legalább egyértelmű a helyzet.



2016. aug. 5. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugye ezek mind magas, széles vállú, jóképű srácook?
2016. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy kezdenénk, hogy jól néztek ki tetszetek nekünk, akkro csak a szexre gondolnátok.

Ha túl sokat írunk az túl nyálas, ha túl keveset, akkor nem érdekeltek mondván...

Szóval igen :D


de! Ne a netből indulj ki, abból indulj ki , hogy mennyire jöttök ki élőben.

2016. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos muszáj játszmázni, mert egyrészt ez (is) épít vonzalmat, másrészt meg ha őszintén bevallja a férfi az érzéseit, akkor onnantól le is húzhatja a rolót.


A visszaírásnál mondjuk én pont azt tapasztalom, hogy a lányok azok, akik maguktól nem is írnának. De amúgy meg ha a pasi rögtön visszaírna, abból csak az jönne le nektek nőknek, hogy "na ez is teljesen rám van függve, nincsen biztos semmi élete"


"Szóval abszolút nem tudni néha hogy most tetszünk,vagy nem." Pont ez a lényeg, hogy teljesen azért ne tudjatok kiigazodni, egy nőnek sem kell egy oylan pasi, aki határozottan kiteríti minden lapját, és azt mondja hogy tetszik neki a lány... az ilyeneket rögtön lepattintják.

Meg így csak az jön le a nőknek, hogy unalmas, semmi izgalmas nincs a férfiban.


meg a nők is játszmáznak, csak máshogy, vagy néha a falat fogom, hogy azért nem mernek a férfiak felé bármit is mondani, meg randikat mondanak le, meg hasonlókat, csak azért, mert attól félnek, hogy könnyen kaphatónak gondolják....

2016. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, az előttem levő is 69% os XD (#3as vagyok )
2016. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első:Hát nem,ha látnád mindkét srácot(azt aki most tetszik,és a volt barátom)szerintem meglepődnél hogy mennyire nem azok a tipikus "jóképű"srácok. :D

Második:A helyzet az hogy túl ritkán látom élőben és akkor meg ráadásul csak néha van alkalmunk beszélgetni...

Hármas:Köszi a választ. :D hát lehet van igazság abban amit írsz,legalább kicsit jobban megértem ezt a nézőpontot...

2016. aug. 5. 22:57
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Én általában ezt szoktam csinálni.Skype-on is várom,hogy a lány írjon rám,ha felvesz.

Életem során legtöbb barátnőmet így szereztem meg. :)

Annyi a lényege szerintem,hogy általában így hamar kiderül,hogy érdeklem e a lányt vagy sem.

Ha nem,akkor nem foglalkozom vele.

(Nem kell feleslegesen küzdeni.)

Ha bejön a csaj nekem és én is neki,akkor minél hamarabb próbálok vele összehozni egy randit.Élőben persze én kezdeményezek pl csókkal ha látom,hogy alkalmas a helyzet és passzol minden köztünk. :)

Viszont azért ezt a (játszmázást)lányok is szokták előszeretettel csinálni.Tapasztaltam már párszor...


28/F

2016. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Egyébként ha élőben jól kijöttök,akkor minden oké.
2016. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!