Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez meg valtozhat kesobb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg valtozhat kesobb, hogy baratnomnek fontosabb legyek?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogyha valami varatlan helyzet tortenik baratnommel, akkor eloszor az anyjaval vagy az apjaval beszeli meg, es csak utana hiv fol engem, mar csak hogy elmondja, hogy mi tortent. Ez engem elegge idegesit, mondtam neki, hogy vonjon be egy picit jobban a dolgaiba es elsosorban kozosen probaljunk meg boldogulni. emellett ha ilyen szituk vannak, akkor hiaba hivom, nem veszi fel a telefont, csak miutan megbeszelte a szuleivel. Ugy erzem nem birom ezt sokaig, es nem erzem reszerol a tiszteletet. Szerintetek ez valtozhat meg?

2020. aug. 6. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Elég lényeges része a történetnek.
2020. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyikunk sem tini mar. en mar 30 elmultam baratnom pedig kozel van hozza
2020. aug. 6. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mióta vagytok együtt? Ha még csak pár hete, akkor természetes a viselkedése.
2020. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

2-re:

Akkor leválási problémái vannak a barátnődnek.

Nem, sajnos később is ez lesz. Sőt, minden döntésénél is előbb fogja a szülei véleményét kérni, mint a tiédet - és jobban figyelembe is fogja venni.

És minden vitában végső érv lesz, hogy a szülei mit mondtak azzal kapcsolatban.

2020. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem tisztelet kérdése. Hanem a bizalomé.

Az anyja és az apja a családja, te meg az aktuális pasija, neked meg csak az aktuális csajod.

Amíg csak a barátnőd, addig ne is várd, hogy téged a családja elé helyezzen. Majd ha te tiszteled őt annyira, hogy több legyen barátnőnél, és kinyilvánítod, hogy te vele óhajtasz egy család lenni, akkor majd először téged hiv.

2020. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb 1 eve vagyunk kapcsolatban
2020. aug. 6. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Összeköltözés nem merült még föl (ha amúgy egy településen laktok)?

Ha összeköltözés után is maradna ez, akkor már holtbiztos, amit #4-ben írtam.

2020. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni,hogy miféle dolgok ezek.Vannak nyilván olyasmik is,amik egy családra tartoznak inkább,vagy azon belül.

Ám ,ha nem erről van szó,hanem pld ilyen szintű: milyen színű járólapot vegyek a konyhába,hova menjünk nyaralni,akkor azért elvárható lenne egy 30 év körüli nőtől hogy vagy egyedül döntsön,vagy a társával beszélje ezt meg.

1év azért már bőven elég kellene hogy legyen a bizalomra.

2020. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez addig még rendben is lehet amíg valami nagyobb dologban nem a szülők véleményét kéri ki. Pl. apu anyu szeretnék összeköltözni "kérdezővel" mit gondoltok? Vennénk egy autót mit gondoltok? S így tovább...

Másfelől biztosan szereti a szüleit, sokat kommunikáltak gyerek korában ez meg mondjuk jó.

2020. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Megszokta, hogy velük beszéli meg a dolgait. Ha beszélnél vele,hogy neked jól esne, ha őt vonod be először, akkor valószínűleg így tenne
2020. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!