Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tenyleg olyan durva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tenyleg olyan durva, hogy ezt mondtam a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Veszekedtunk, mert kicsit eleg volt mar a hisztibol. Normal hangerovel azt mondtam neki szanalmas, ahogy viselkedik. Aztan meg azt hallom vissza, hogy a baratnoi szerint is, hogy lehet igy beszelni vele. Mondom miafasz...nem is a szemelyet szidtam, hanem ahogy viselkedett. Es a lelkemre kottotte megegyszer ilyet ne mondjak neki. Emellett a legdurvabb az volt, hogy lehulyeztem, de kb ennyi. Kicsit ugy erzem sok no mar a szart is tulreagalja...gondolok itt akar a baratnokre.

2019. nov. 28. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért vagy együtt olyannal, akinek zavar a viselkedése?
2019. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szituáció nélkül nehéz megítélni, mindenesetre nőként is azt kell mondanom, hogy nem sértegetted, csak a reakcióját kritizáltad.
2019. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mondd meg neki, hogy ahogy eddigsem mondtad, hogy szánalmasan viselkedik, amikor nem viselkedett szánalmasan, eztán sem fogod.

Amúgy hogy viselkedett, hogy ezt mondtad neki? Mit csinált?

2019. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem volt durva, amit mondtál, de a kedves kis hisztigéped nem tudja kezelni a kritikát, mert annyira törékeny a kis egója, hogy képtelen az önreflexióra. Ne hidd azt, hogy ebből miattad ki fog nőni, te tudod, meddig akarsz egy ilyennel szenvedni.
2019. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jo azert ez nem ilyen fekete-feher. Hogy hisztis volt, rogton elhagyom.

Mar nem tudom mi volt az oka, valszeg valami hulyeseg. Nem mostani sztori, par hetes, csak most hallottam vissza, hogy ez a baratnok szerint is milyen durva, hogy lehet ilyet mondani:D de mar szoltam neki, hogy vagy fejezze be, mert kezdem unni.

2019. nov. 28. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Hát tényleg elég radikálisak itt páran. A legjobb kapcsolatokban is előfordulnak néha viták, nem kell minden apróság miatt szakítani.

Nő létemre szerintem sem durva. Nekem is mondta már ezt a párom amikor hülyén viselkedtem és én is mondtam már neki. Gondolom még friss a kapcsolat, idővel majd összecsiszolódtok.. Vagy nem, de ez majd úgyis kiderül.

2019. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
sosem mondanám a férjemnek hogy szánalmas. ha gázul viselkedne, azt mondanám, hogy mit érzek én, pl. bánt a viselkedése, vagy nehéz vele beszélni, idegesít valami benne, ilyesmi. de sohasem azt, hogy szánalmas. szerintem ilyen eszébe se jut az embernek, ha jól szeret valakit.
2019. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell minden apróságért szakítani, de eléggé megalázó, ha azt mondod a párodnak, akit elvileg szeretsz, hogy szánalmas a viselkedése. Hisztis pillanatai mindenkinek vannak, hogy mennyi, miért, és milyen, az más kérdés. Ha lesz gyereked, és hisztizni fog, neki is azt mondod, hogy szánalmas a viselkedése? Ha így kommunikálsz, az semmivel sem jobb az ő hisztijénél.
2019. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bántónak bántó lehet adott pillanatban, de ennél jóval cifrább dolgok hagyják el az emberek száját veszekedés közben, én nem hiszem, hogy sokat rugóznék rajta, maximum ha valami számomra tényleg nagyon súlyos dolgot tettem volna szóvá, és azt reagáltad volna le így.
2019. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elszoktam neki mondani azt is, hogy erre nincsen szukseg. De basszus, van hogy felnyomja a vernyomasomat egy piti hulyesegen, es ezt mondtam neki. Persze a kerdes arra vonatkozott, amit mondtam, de azert az sem elhanyagolhato, hogy ez valami megszolalasom utani hisztire mondtam, amiben nem volt rossz indulat. Nem akarom bantani, csak nehezen kezelem a felesleges rinyat.
2019. nov. 29. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!