Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja sok a munkája, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja sok a munkája, de olvassa a közös chatet meg folyton elérhető?

Figyelt kérdés

Páromnak küldtem még délelőtt egy videót, hogy nézze meg. Azt mondta sok hívása van most, nem tudja. Ismét rákérdeztem most, hogy megnézte-e, azt mondja nem, nagyon el van havazva.

Van egy közös beszélgetésünk barátokkal, amit olvas folyamatosan és facebookon is elérhető egész nap.


Ennyire nem érdeklem? Együtt élünk amúgy.


2020. aug. 6. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is folyton elérhető vagyok, mégis dolgozom.Félgőzzel mondjuk, mert szabadságolások vannak mindenhol. Mondjuk azt nem értem, hogy emberek hogy tudnak elmenni szabira mikor látható, hogy megint zárni fognak mindent, ahelyett, hogy mindenki előre melózna és felkészülne. Örök rejtély.
2020. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is be van sokszor munka közben kapcsolva a facebook vagy a messenger, mivel kollégákkal is részben ott kommunikálok. Nekem teljesen elképzelhető, hogy nincs ideje valakinek videókat nézni, de ha csippan a telefon, ránéz.
2020. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy elérhető vagyok elvileg, én se tudok videókat nézegetni sokszor.
2020. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ne tapadj ennyire a barátodra, mert ennél frusztrálóbb dolog nincs.
2020. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Te most komolyan munka közben zavarod?

Nálad van baj.

2020. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Együtt éltek, mi a szentséges francnak cseszegeted napközben, főleg ilyen kicsit sem sürgős vagy fontos hülyeségekkel? Neked nincs munkád, hogy ennyire ráérsz tapadni?
2020. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Fú, én nőként mennyire gyűlölöm, mikor videókat nézetnek meg zenét hallgattatnak velem...


Amúgy meg mi ez a hiszti, hogy nEmÉrDeKlEm? Nem te nem érdekled, hanem mondjuk callok meg meetingek közben videót nézegetni teljesen más, mint képet vagy üzenetet.

2020. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért, mi van abban a videóban, amiért ennyire fontos, hogy azonnal megnézze?

A volt barátom is sokszor küldte az üzeneteket meg a videókat, aztán folyton zaklatott, ha nem néztem meg egyből. Nem tartott sokáig a kapcsolatunk.

2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is utálom,ha videót nézetnek velem,egyáltalán nem érdekel milyen cuki vagy vicces. Áltlában visszaírok egy xd fejet és le van tudva a cseszegetés.
2020. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehetsz ekkora pióca kérdező? Hogy tudsz így élni, hogy tudsz így tükörbe nézni?
2020. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!