Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem válaszol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem válaszol az üzeneteimre, pedig elérhető egész este. Érdemes így még keresnem?

Figyelt kérdés

Sosem szokott ilyet csinálni. Vagyis eddig nem fordult elő . Tudom, hogy reggel ért haza a munkából, tehát ma este otthon van. Minden nap szoktunk beszélni. Múlt héten találkoztunk. Most hétfőig minden rendben volt. Akkor én rontottam el. Fél éve nincs munkám,vagyis néha ismerősnél dolgozok alkalmanként. Úgy volt hogy most végre lesz egy bejelentett fix munkám. Csak sajnos ez is úgy alakult hogy mikor felhívtam az adott számot hogy érdeklődjek, azt mondták törölve lett az állás. A számtalan kudarc után azt hittem ez sikerülni fog, így nagyon el voltam keseredve. Neki írtam először de azt mondta hogy megint ilyen baromságon idegeskedek és majd lesz más. Lehet igaza van de én már teljesen kivagyok a számtalan sikertelen interjú miatt, de szerinte ez baromság. Nagyon összevesztünk aznap, elmondott mindennek,meg hogy nem igaz hogy én másról nem tudok írni. Kedden is írtam neki de folytatta ezt a viselkesést. Tegnap nem beszéltünk, mert éjszakás volt. Ma este 8-kor ismét kerestem, mert láttam netezik. De semmi válasz. Szerintetek szakítani fog velem vagy mit tegyek?

Tudom hülye voltam hogy sírtam az állás miatt de nagyon rossz napom volt, és támogatást vártam volna tőle, amit nem kaptam meg. De azóta bocsánatot kértem...

N


2018. szept. 14. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem egyenlőre ne zaklassad őt. Hagyd, hogy lenyugodjon. Ha szeret, akkor még fog keresni téged.

Viszont, ha ugyan úgy viselkedett, akár lehet az is, hogy szakításon gondolkodik.

Ezért is mondom, hogy hagyd békén, hagy gondolkodjon, csillapodjon le. Lehet azért nem is ír vissza, mert úgy van vele, hogy megint veszekedés lesz a vége úgy is.

Te meg lehetnél egy kicsit eszednél, hogy ne mindig a hülye munka miatt aggodalmaskodjál már.

Elhisszük hogy szar dolog, mert szeretnél menni, de tényleg nem egészséges, ha egy ember csak 1 dologról képes folyamatosan beszélni. Szerintem engem is frusztrálna egy idő után.

Ha kicsit pihenteted a dolgot, talán még van esély, hogy nem szakítás lesz a vége. Én azért drukkolok.

Csak tényleg, ne piszkáld most egy pár napig.

Ha 1 hét után sem keres meg, akkor több mint valószínű, hogy annyi volt. De próbáld kibírni, még ő megkeres téged.

2018. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsodat,megpróbálom megfogadni!

Igyekeztem nem mindig erről beszélni neki de felnőtt nőként borzasztóan zavar hogy egy ideje nincs saját bevételem,és nem tudok haladni az életben. Emiatt ìgy is szörnyen érzem magam, és most ez a hétfői dolog tényleg betett nekem, hogy megint nem jött össze.

Pedig olyan jó volt köztünk minden. És nagyon hiányzik. Ha össze is vesztünk, soha nem fordult mèg elő hogy ne válaszolt volna. Ezért idegesít. De már fél 10 van..

Amúgy nem akartam ma vele veszekedni. Kedden is próbáltam normálisan beszélni vele de csak támadott..

2018. szept. 14. 21:35
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát remélem rendbe jön minden, szóval fel a fejjel. ;)
2018. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ne keresd ezt az embert többet. A bajban sehol nincs melletted. Ossza a nemlétező eszét, de sehol nem áll melletted. Az a legkönnyebb, hogy ne idegeskedj, majd lesz más. Ott kéne most veled lennie. De nincs sehol.

A legnagyobb marha vagy, ha ezek után még szóba állsz vele.

Én tuti nem tenném.


100 millió normálisabb pasi van ennél. Aki ebben a helyzetedben mint a cövek állna melletted, és nem rázna le téged, hanem segítene, még az álláskeresésedben is. És megkérdezné, hogy tud-e neked bármiben is segíteni.

2018. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4+ *Kedden is próbáltam normálisan beszélni vele de csak támadott..


Nyűg vagy neki. És magasról tesz rád. Sajnos ez az igazság.

2018. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az a gond, én is pont azt mondtam neki, hogy a bajban sosincs mellettem, csak akkor ha jó a kedvem és minden rendben van. Sajnálom de a sokadik kudarc után nem tudtam eljátszani hogy minden rendben. És kitől várjak támogatást ha nem a páromtól. Eleve rossz napom volt de ő is rátett egy lapáttal hogy elkezdett veszekedni velem. Igenis nyomaszt és szégyellem hogy nincs állásom. Ezt nem tudom figyelnem kívül hagyni. Ahogy tudom támogatom őt. Tudom sokat dolgozik, meg egyedül intéz mindent. De meghallgatom ha problémája van. Nagyon rosszul esett hogy szinte sosem keres magától. És most meg nem is válaszol. Sosem tennék ilyet és nem is tettem mikor neki volt rossz időszaka. Akkor is majdnem szakítani akart velem mikor az egyetemi államvizsga miatt voltam ideges. Úgyhogy ezért gyanakszok most a legrosszabbra.

Köszönöm neked is a tanácsot. Nem fogok írni neki.

2018. szept. 14. 22:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Annak, akit parodul valasztasz, joban es rosszban is melletted kell lennie!

Felejtsd el ot (tudom, lelkileg ossze vagy torve), es probalj csak magadra es az allaskeresesre fokuszalni. Ha pedig megvan az allas, utana lehet egy masik, jobb kapcsolat utan nezni! ;)

2018. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Amit most legrosszabbnak gondolsz, nem biztos, hogy tényleg az. Vagyis szerintem az egyáltalan nem hátrány, hogy megszabadulsz egy ilyen embertől. Tudom szereted, es ez most igy rossz. De probáld kicsit reálisabban átgondolni.

Sosem keres magától, ez is már egy árulkodó jel, hogy amugy tojik rád. A bajban nincs melletted, a nyűg nem érdekli, csak ha minden frankó. Ez nem társ. A legkevésbé sem. Elhord mindennek? Csak mert rossz napod van? Menjen már.

Én azt ajánlom ne keresd. Ne foglalkozz vele. Ő sem teszi veled. A jo kapcsolat ismerve nem az, hogy ha minden rendben, akkor jó, hanem hogy a gondokban is egymás mellett álltok.

Szóval készülj fel lelkiekben a szakitásra. És igazándiból neked kéne kimondanod, mert ő bukott meg mint társ.

Fel a fejjel, lesz munkád, és ennél sokkal jobb párkapcsolatod.

2018. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb lenne,ha te szakítanál vele. Ilyen ember nem érdemel meg téged!
2018. szept. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem meg ha valaki nagyon akar munkát találni,2 perc alatt lehet mostanság . Ja hogy nem gyárba akarsz menni ? Akkor még várjál jó ideig,a barátod úgy lelép tőled mint a sicc.
2018. szept. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!