Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknál eljegyzés, házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál eljegyzés, házasság, összeköltözés, gyerek, nekem meg semmi. Defektes lennék?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, de én sose voltam az az ideális nő, akinek legalább megkérték volna a kezét. Viszont dobni simán tudtak dobni. Nem tudom már hogy viselkedjek, de sok női ismerősömet nem hogy otthagynál, hanem megkérek, és elveszik.
2020. aug. 6. 17:39
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
66%

Erősen sanszos, h vagy a külsőddel, vagy a jellemeddel van gond.


Nyugi, én szintén defektes vagyok.

Nem kell ezen sajnàlkozni, csak élj kicsit.

2020. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy, de ezt már az előző 768 kérdésedben is bebizonyítottad.
2020. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Gyereke házasság nélkül is lehet, Ön ezt tudta? ;)
2020. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Elnézést kérek most mindazoktól, akiket esetlegesen megbántanék, de a házasság egy értelmetlen dolog, a 21. században most már. Valamikor régen ennek volt jelentősége, tényleg volt, de manapság ez már egy "elavult" dolog, arról nem is beszélve, hogy a házasságok igen nagy része válással végződik... erről ennyit.


Defektes vagy igen, de csak bizonyos értelemben, tehát egy olyan ember szemében akinek ezek mind megvannak és nem is érti, hogy neked hogy hogy nincs, érted? Mit foglalkozol te velük? Nekik sem fenékig tejfel ám az élet, ők is emberek, hibákkal, problémákkal.

2020. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
szia, igaz én kapcsolatban vagyok, de úgy érzem nem haladunk, se eljegyzés, se baba, háztervezés, se semmi, csak annyi h hétvégén talizunk, kezd unalmas lenni, ,,ő még nem áll készen" pedig nem vagyunk gyerekek, 25n, 29f együtt 4 éve...
2020. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerlek, így nehéz megítélni, hogy "defektes" vagy-e.

Ez a négy kritérium azonban nem fokmérője a defektességnek. Ez csak akkor lehetne az, ha a világ összes pasijával ismerkedtél volna, és mind kijelentené, hogy na, hát vele tuti nem.

Ugyanakkor ezen négy dolog beteljesülése utáni szüntelen és hiábavaló sóvárgás okozhat olyan görcsöt benned, vagy akár kommunikációs problémákat egy párkapcsolatban, ami elől esetleg elmenekülnek a férfiak.

Próbáld elengedni, hogy ez alapján méred magad, mert egyfelől nem ezen áll vagy bukik az, hogy te milyen ember, milyen nő vagy, másrészt esetleg elkövetheted azt a hibát, amit én is annak idején, hogy hozzámész valakihez, aki nem is igazán illik hozzád, csak hogy végre kipipálhasd ezt is a "rendben vagyok" listán.

Igen, a boldog, kiteljesedett élethez nagyon jó, ha van egy szerethető és szerető partnered, de a cél ne a házasság legyen, mert nem ez a boldogság kulcsa.

2020. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Most minden bántás nélkül. Volt anno egy vendégem, akit átműtöttek férfiból nővé, még őt is feleségül vették.
2020. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!