Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok, szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok, szakított velem a barátom, pedig már az összeköltözést terveztük, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már szerettem volna lassan gyereket is, de most itt állok egyedül, tanácstalanul. Lehet már soha nem is lehet gyerekem, mert mire normális párt találok, már 35-ön felül leszek.

2015. aug. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Te leszel az, aki ha nem zárkózol el a világtól, akkor gyorsan el fogsz kelni. Én 4 évvel vagyok nálad idősebb, és az elmúlt egy, tartós kapcsolat nélküli év rávilágított, hogy korban passzoló egyedülálló nő kétféle van - vagy valami kattanása van, mint karrierizmus, vagy gyereke van. Ezen kívül eső lányok statisztikailag elhanyagolhatók, tehát végülis nem is léteznek. :) És vagyunk jópáran, korombeliek, akik pont arra vágynak, hogy egy ilyesmi lányt találjanak! ;)
2015. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

35 felett? Ne hülyéskedj már. Addig még van 7 év.. azalatt már akár két gyereked is lehet. :)


Ne ásd el magad egyből. Biztos most nagyon nehéz, de fel a fejjel, lépj tovább, az élet nem áll meg.


A nővérem ugyan 4 évvel fiatalabb volt nálad, de nagyon kínlódtak a kapcsolatban, 6 éve voltak együtt az előzővel, ráadásul jegyesség is volt, esküvőt terveztek. Szakítottak, a nővérem elkezdett újra élni, felszabadult (eléggé visszahúzta a srác), és az új hobbijának köszönhetően megismerte a férjét. 4 év telt el, van már egy 1 éves lányuk.


Szóval fel a fejjel, nézz előre, tedd túl magad a helyzeten, aztán ismerkedj. Legalábbis engedd, hogy megismerjenek, légy nyitott. A gyerekről pedig még egyáltalán nem vagy lekésve.

2015. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Akkor inkább szültél volna olyannak, akinek nem vagy fontos? Jobb lett volna, ha két gyerekkel hagy el?

NE a gyerek legyen a cél, hanem az, hogy a gyerek egy harmonikus, stabil kapcsolatba érkezzen! Ha a férfiak megérzik, hogy te csak spermadonort keresel, akkor 35 évesen se lesz senkid, hidd el! (Van olyan ismerősöm, aki 38 éves, és menekülnek előle a pasik, annyira érződik rajta - tényleg - hogy őrülten ketyeg a biológiai órája, és már CSAK a gyereken jár az agya, nem a férfin!)

2015. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyesnek teljesen igaza van.

Ha nem vagy zakkant, legalább átlagosan kinézel és benőtt a fejed lágya annyira, hogy lehet veled tartósan tervezni, akkor csak zöldre kell állítanod a lámpát és jönnek majd a pasik.

2015. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Mióta tartott a kapcsolat?

mert ugye nem hét, több év van még hátra.

A gyereket te tervezted, vagy közösen?

Csak nyugi... most ez a helyzeted.

2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 felett is lehet gyereked, de senki nem mondta, hogy addigra találsz csak valakit.
2015. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!