Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés, eljegyzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, eljegyzés, majd szakítás, most pedig kibékülés?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan összeköltöztünk (1 hónap után) és onnantól kezdve a párom cipelt magával az összes családi rendezvényükre. Eleinte minden rendbe volt, majd fél év után elkezdett nekem az anyja és a nővére beszólogatni. Szinte mindenre megjegyzést tettek, arra amit főztem, sütöttem, keveselték a fizetésem... Szóval minden baj volt.. Párom sose szólt rájuk, hogy fejezzék be,emiatt aztán rengeteg konfliktus alakult ki köztünk. Mindig az volt hogy ne foglalkozzak velük, meg jaj biztos nem úgy gondolták... Ettől függetlenül mi párommal kettesbe jól megvoltunk, 1 év után eljegyzett. Onnantól kezdve a közös találkozók alkalmával megszűntek a beszólogatások, de a hátam mögött kezdték a párom ellenem uszítani. Ez olyan jól sikerült, hogy végül párom kezdett el engem csesztetni, én pedig elköltöztem. Ennek 3 hónapja. Azóta úgy tűnik párom rájött bizonyos dolgokra, elnézést kért amiért nem állt ki mellettem, állítása szerint már másképp tenne. Mivel még mindig szeretem, arra gondoltam megpróbálhatnánk újra. De nem akarok újra összeköltözni vele, nekem nagyon jó a családommal lakni. Gyereket nem szeretnénk, én esküvőt se, úgyhogy nem látom indokoltnak az együtt lakást. Ti újra kezdenétek?
2018. júl. 10. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem kezdeném újra. Tapasztalat sajnos. Akkor érdemes újrakezdeni ha megszűnik az az ok ami miatt szakítottatok. Jelen esetben ez nem így van. A családja nem szűnt meg és ha ilyen jelleműek hogy uszítgatják a másikat meg beszólogatnak az az évek folyamán csak rosszabbodni szokott. Átmenetileg beláthatta de mindig lesznek új helyzetek új problémák. Sajnos nem csak párt választunk mivel ahhoz tartozik egy család is akik nagyon is tönkre tudnak tenni sok mindent.
2018. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettőtöknek rossz külön próbáljátok alaposan megbeszélni a dolgokat. Mond el neki mi bánt és hogy miért alakult ez így. Nem a családjával vagy együtt. Hidd el, marha sok rossz anyós van a világon ( és sok ismerősöm ebben a cipőben volt) majd megbékélnek ha látják nem tudnak semmit tenni. Most akkor mindenki menjen szét egy anyós meg egy nővér végett? Nem találkozol velük annyit mint eddig kész. Nemár hogy ilyeneken múljon a boldogságod.
2018. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kizárt.


Anyuci kisfiával, aki bxik kiállni kettőnkért? Minek? Idő kérdése és úgyis újra összekaptok, meg szakítotok.


Felesleges felmelegíteni, ez nem káposzta. :)

2018. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket! Mindenkinek ment a zöld kéz :)

Még egy kis kiegészítés, amit a kérdéshez nem írtam, mert akkor nagyon hosszú lett volna. Áprilisba költöztem el. Párom júniusba kórházba került, mert többször elájult és 20-as volt a vércukra. Anyja főzött rá és tömte korábban is süteményekkel, ennek köszönhetően 120 kg volt. Amit én többször szóvá is tettem, hogy szerintem ennek rossz vége lesz. Akkor persze nem hallgatott rám, de sajnos igazam lett.

Ma találkoztam vele személyesen, elmondtam hogy én se az anyját, se a nővérét nem vagyok képes elviselni. Visszaköltözni pedig nem fogok hozzá.

Elmondása szerint az apja nagyon sajnálta, hogy szétmentünk. Az anyja természetesen nem. Párom az utóbbi időbe sokat gondolkodott, átértékelt dolgokat és nagyon rossz volt neki nélkülem.

Egyelőre itt tartunk, elbeszélgettünk, de mondtam is neki, hogy nem bízok meg benne. Megértem, hogy szereti az anyját és a nővérét, evvel nincs baj. De ha valakinek van egy párja, akit állítólag szintén szeret, akkor ki kellene mellette állnia és nem kellene megengedni azt, hogy csesztessék. Innentől kezdve tőle függ, hogy kiáll-e értünk, vagy marad anyuci szoknyája mellett.

2018. júl. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!