Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret nem szeret? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret nem szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leszbikus 31 és 39 éves pár vagyunk már 1 éve együtt élünk. Most nagyon mélyen van a kapcsolatunk. Ő azt mondja nagyon különbözünk és már nem tud úgy szeretni. Beszélek vele álltalában az a vége h valamelyikünk sír. Egyszer úgy érzem szeret máskor meg h nem.Ezeket mondja vígyázak magamra ha nem talál itthon megnézi a ruháimat. Ha közelitek nem lők el de nem is viszonozza. Szex sincs köztünk én probálkozok de hiába. Együtt alszunk.Én nem tudom mi van mi nincs. Egyik felem ugy látja szeret engem. Másik meg probál eltaszítani magátol. És némi depresszió magábafordulos dolgot is látok ebben. Ugye sajnos a körülményeink se a legjobbak de én probálok tenni ellene segíteni amiben és ah tudok. Kérlek titeket segítsetek :( Mit tegyek?
2020. aug. 7. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kikérdezni nem e munkagondok állnak a depresszió mögött.

De lehet vívódik közted és egy alakulóban levő nő közt..

2020. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tizenhármas ***** válasza:
100%
Ha azt mondja hogy már nem tud úgy szeretni, akkor mire fel a kérdés? Leírtad a választ, és ez biztos nehéz, de el kell fogadnod.
2020. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Kibicnek semmi sem drága - tartja a szólás-mondás. Most én is kibicelek.

Kiábrándult belőled, vagy jött más az életébe.

Váljatok szét. Nem Ti lesztek az elsők, sem az utolsók, akik ezt teszik.

Megértelek, hogy fáj, de nekem - kibicnek - semmi sem drága.

Köszönöm, ha megérted a közlendőmet.

2020. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!