Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartod gáznak, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartod gáznak, ha a párod kövér?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos, de összejössz vele, mert hát valami mással megfogott. De egyébként neked se jön be a testalkata. Ha mondjuk mások előtt kell mutatkozni a társaságában, akkor egy minimális szégyenérzet sincs?
2020. aug. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább kíméld meg szegényt és ne gyere össze vele jobbat érdemel mint te!!
2020. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

És ne írj ki még egy kérdést mert sorozatban ez a harmadik nem unod még?

Ha ilyen bunkó felszínes vagy keress egy deszkát és éljetek boldogan és ne itt öntsd magadból a hülyeséget.

2020. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Kövér és kövér között is van különbség. BMI alapján a párom túlysúlyos (én is amúgy), de én nem látom emiatt rondának, úgyhogy nem tartom gáznak egyáltalán, nulla szégyenérzettel ölelem meg. De egy lehegő, sörhasas, döcögő pasassal nem tudnék együtt lenni, és nem a társaság miatt.
2020. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem a gyakorin élem az életem, és aki hozzám tartozik azzal sosem gond megjelennem bárhol. Én nem másnak, és kirakatnak élem az életem. Hanem valóban élem.
2020. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi a feleségemmel jó dagadtak vagyunk mindketten😃 úgyhogy mit szégyeljek rajta. Bár ő ilyen nőiesen telt, csinos én meg aputestű vagyok. Ő 80 kiló én meg vagy 100. Akinek nem tetszik szóljon valamit😄
2020. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 80 kiló mióta jó dagadt?
2020. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor evettem 56 kiló volt.
2020. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!