Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya062 kérdése:

Mit tennétek a helyemben? Hagyjam hogy rám eröltesse az akaratát?

Figyelt kérdés
5 éve hogy együtt vagyunk párommal. Van egy kertes családiházunk nem nagy, meg csak félig van kész de lekható. Bennem megfordult már a gondolat, hogy ideje babát vállalni, hiszen én se leszek fiatalabb. Párom nagyon tart az egésztől. Folyton azt mondja várjunk nem áll rá készen. Most viszont már 8napja késik, és az elmúlt napokban olyan dolgoktól vagyok rosszul amit szeretek. Még nem vettem tesztet, de bevallom félek is venni. Mondanom se kell, feltűnt neki és kiborult. Az első reakciója, hogy ne eröltessek rá semmit. Aggódom. 27 éves vagyok lehet hogy egy csoda van bennem, ráadásul olyan betegségem van ami miatt már egyszer majdnem elvesztettem női létem mi voltát hála az orvosoknak meg vagyok. Erre ő így reagál holott elmondása szerint akar gyereket, csak nem most.

2020. aug. 9. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Vagyis tudtad, hogy ő nem akar gyereket. Sőt, ő is tudja, hogy nem akar gyereket és mégsem védekeztetek? Megérdemlitek egymást és szegény gyerek szívja meg. :(
2020. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Félsz szembenézni az igazsággal. Előbb vegyél egy tesztet. Ha pozitív, akkor gondold végig, hogy egyedül tudod-e vállalni. A pasid reakciója teljesen egyértelmű. Ha megtartod, akkor lelép. De ha elveteted, azt te nem fogod elfelejteni, rá fogsz haragudni egy életen át.

Ennek a kapcsolatnak itt a vége. Sajnálom.

Ha negatív, akkor örülj neki, hogy időben kiderült, hogy kivel vagy. Aztán köszönj el tőle.

2020. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, még is becsúszott. Én akarok nagyon gyereket nekem is nagyon fáj hogy ő hirtelen így áll hozzá mert tavaly ő erősködött hogy legyen most viszont nem akar és nem tudom mit tegyek nem akarok abortuszt mert ellenzem, az a kérdés mit tegyek nem az elitélés kell köszönöm
2020. aug. 9. 07:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mindenképp vegyél tesztet,hogy biztos legyen tényleg babát vársz-e.Ennek fényében tudjátok megbeszélni a dolgot.Megértem a félelmeiket,nem írtad milyen betegségről van szó de nyilván érinti a nőiséged.Abból amit írtál világos hogy megtartanád.Állj a párod elé ha pozi a teszt,hátha a biztos tudással ő is átértékeli a hozzáállását.Ha nem akkor a döntés a tiéd,egyedül nevelés vagy egy életen át tartó önmarcangolás.
2020. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy kertes családi házunk nem nagy, meg csak félig van kész de lakható."


Ez közös tulajdonotok, 50-50% tulajdonrésszel?


A párod mivel magyarázza, hogy tavaly még akart gyereket, most meg hirtelen máshogy viszonyul a kérdéshez?


Ha az anyaságot választanád (ha most valóban várandós vagy, nem csak más okból késik a menstruációd), ő pedig nem akarná a gyereket, akkor van annyi bevételed, illetve megtakarított pénzed, hogy boldogulnál egyedül anyagilag, amíg otthon lennél a babával?


Tudnál hová mennyi lakni, - akár albérletbe, akár esetleg a szüleidhez, - ha a házban esetleg nincs tulajdonrészed?


Ha a ház valóban közös, akkor mi a tervetek vele arra az esetre, ha szakításra kerül a sor?

2020. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél egy tesztet, hiszen könnyen lehet, hogy sajnos ismét a betegséged újult ki. Addig felesleges elméleteket gyártani, hogy "mi lenne...".

Ja, és ha most nem vagy terhes, védekezzetek normálisan!!!!

2020. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Minden pasi berezel a terhességtől, ha megtudja, még az is, akik tervezték a babát. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy el fog hagyni.

A gyereked meg soha nem hagy el, nyilván sok nehézséggel jár a gyereknevelés, de annyi szeretetet senkitől sem kapsz, mint a gyermekedtől. És bizony örökre bánnád, ha most elutasítanád őt. Te már most is anya vagy, és ő a gyermeked. Vállald fel!

2020. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
86%
Kedves Kérdező! :) Nyugodt körülmények között beszéljétek meg. Ha valóban várandós vagy és szeretnéd megtartani, akkor ez a Te döntésed, nem a párodé. Ne hagyd, hogy az akaratát rád erőltesse. Az is lehet, hogy egy idő után meggondolná a hozzáállását és máshogy látná a dolgokat. Az a 9 hónap nemcsak a babának kell a fejlődéshez, hanem Nektek is a szülővé váláshoz. Minden változás nehézséggel jár, így van ez a gyerekvállalással is, ugyanakkor sok örömet is tartogat. Én a helyedben megtartanám a babát, aki tényleg egy csoda, egy ajándék. Ráadásul az életkorodra nem mondható sem az, hogy még túl fiatal vagy, sem az, hogy már túl idős. Öt év együtt töltött idő már viszonylag stabil kapcsolat lehet, és az szerencsés körülmény, hogy van egy kertes házatok. Minden jót kívánok! :)
2020. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már kíváncsi vagyok, hogy tényleg terhes vagy-e. Csináltál tesztet?
2020. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!