Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatok egy lánnyal. Néhány hete azt mondta, hogy még időre van szüksége, jobban meg akar ismerni. Megígértem neki, hogy türelmes leszek, de kikészít ez a bizonytalanság, az önbizalmam is kezd elszállni, szeretném, hogy végre döntsön. Az érzéseiről sohasem beszél, így fogalmam sincs hányadán állunk. Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy rosszul hat rám a bizonytalanság? Nem fogok türelmetlennek tűnni?

2020. aug. 5. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miről döntsön? Arra vársz, hogy kimondja: "Ok, mostantól a barátnőd vagyok"?
2020. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, arról. Azt mondta néhány hete, hogy még időre van szüksége, hogy készen álljon a kapcsolatra.
2020. aug. 5. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki agyilag nem felnőtt-mint láthatóan te-az miért akar kapcsolatot? Hogy akarsz így egy másik emberért felelősséget vállalni, ha láthatóan a reakciód alapján még ovis szinten vagy?
2020. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Emberek türelmesen éveket várnak egymásra, te pedig itt pár hét alatt ezt előadod. Szerintem inkább rakd helyre magad, és a magad életét rendezd, mint belevágsz egy kapcsolatba aztán vagy lesz valami alapon vagy nem.
2020. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-es!

Nem értem mire gondolsz. Itt a lány az, aki bizonytalan, nem én.

2020. aug. 5. 10:35
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es!

Éveket? Ezt nem gondolhatod komolyan. Évekig randizgassak vele, várva, hogy hátha akar majd a párom lenni?

A mai világban nem ez a jellemző, hanem hogy sokan alig 1-2 hét ismeretség után már szexuális kapcsolatot létesítenek. Én nem ilyen vagyok, de azt szeretném, hogy a barátnőm legyen.

2020. aug. 5. 10:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Randizni igen, de kapcsolat nem? Ez komolytalan. Jó esély van rá, hogy nem csak veled randizik és a másik srác jobb, de még bizonytalan. Te vagy a szamár a ló mellett.
2020. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6 Szerintem keress magadnak mást. Ez az illető valószínűleg sokkal komolyabb ember mint amilyen te vagy, és mindketten mást kerestek. Te most-és azonnal valakit/bárkit, ő meg stabil embert. A kettő nem összeegyeztethető.

Regisztrálj be a Tinderre, ott megtalálhatod a hozzád hasonszőrű egyedeket.

2020. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as!

Dehogy regisztrálok a Tinderrel. Komoly kapcsolatot keresek.

Kb. 10 randi után szerintem csak elvárható lenne, hogy el tudja dönteni, hogy lát -e jövőt kettőnkben. Még nem a kezét kérem meg, még nem összeköltözni akarok vele, hogy ennyit hezitáljon.

2020. aug. 5. 10:51
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es!

Én is attól félek, hogy részéről nem komoly a dolog. Ezért gondolkozom azon, hogy beszélek vele, ez a bizonytalan helyzet felőröl.

2020. aug. 5. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!