Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy van barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mit szóltak hozzá?
2010. aug. 4. 14:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
45%

Anya képzeld ugye voltam buliban és megismertem egy srácot akit mellékesen ismersz is. Összejöttem vele.Remélem valami komolyabb is kialakul majd idővel,mert úgy látom ő is komolyan gondolja.


Ha jóban vagy a szüleiddel akkor csak szimplán közöld:)

2010. aug. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
45%

Ja és mit szólt hozzá?

Jajj kislányom örülök neki, hogy végre boldog vagy és találtál valakit akivel jól érzed magad.

Apa válasza: Na majd bemérem a krapekot.


Ami nála megszokott :D

2010. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gáz volt,mert 15 év alatt nem engedték meg, ezért akkor mindig titokban történt a dolog, csak zesóm tudta.Utána már csak annyi h. Anya, összejöttem egy fiúval... bár anyu elég elfogult szóval sose volt eléggé megelégedve,de azóta felnőttem és remélhetőleg nem szól már bele annyira az életembe,de még így is ha csak kalandjaim vannak azokat nem mondom meg mert egyből elitélne(de ez kb 1-2 alkalommal volt h. pár napig v. hétig tartott a kapcsolat)
2010. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Anyámnak elmondtam mert ő nem idegesíti ezzel magát, de apámnak nem mertem és meg is lett az eredménye.Kifigyelt minket az erkélyről mikor épp csókolóztunk.Hazaérek idegesen nekem ugrik, hogy kivel voltam és mit csináltam :/

Jobb elmondani mint titkolni...háátha megértik.

2010. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én mindig meséltem róla anyukámnak, már akkor, amikor még csak találkozgattunk, ismerkedtünk. Így folyamatában tudott mindig róla. Bár köztünk jó is a viszony.
2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hupsz, lemaradt. És persze mindig örültek neki.
2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már külön élek,de egész életemet megkeserítették azzal,hogy szemét dolgokat mondtak a testemről.Már 20 elmúltam mikor betelt a pohár,és még a régi nóta ment. "így nem lesz sose barátod,vagy van?"Mondom képzeld van,és imádja a testem is.És akkor kimentem apámnak is elmondtam,és tök megörültek.Azért elég szemétség volt tőlük h nem nézték ki belőlem,h bárkinek is tetszhetek.
2010. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!