Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek hány férfival volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány férfival volt már szexuális kapcsolata 36 éves korára?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa kérdés, de a lényeg az, hogy kb 1 éve keresek társat, a férjemmel most válunk. Van egy kétéves kisfiunk. Számomra ezért is fontos lenne egy társ, nem alkalmi, nem egyéjszakás kaland. Mégis 36 éves koromra elmondhatom, hogy volt egy egyéjszakás kalandom is. De az ilyeneket igen nehezen viselem. Ez alatt az egy év alatt 4 férfival voltam. Addig csak a férjem volt.
2010. aug. 4. 14:50
 1/8 Holdtündér ***** válasza:

Még csak 22 vagyok, eddig két pasim volt (a jelenlegi az egyik) akivel szexuális kapcsolatom is volt.

És remélem 36 évesen sem fog változni. :)

2010. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:

Egyébként anyu is nagyjából annyi idős volt mint te, mikor elváltak apuval.

Neki sem volt mással szexuális kapcsolata.

Egyébként meg ne add fel a társkeresést! Anyu 50 évesen talált rá az igazira. :)

2010. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm 21 én vagyok neki a 6.


22F

2010. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
be ne írja valaki(nőkre gondolok),hogy neki 3nál már több volt vagy van egyéjszakás kalandja..mert egyből ribanc lesz.
2010. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor átfordítom a kérdést úgy hogy én is válaszolhassak rá:D

19 éves srác vagyok eddig 4 barátnőm volt, közülük 2-vel szexeltem és 1 egyéjszakás kapcsolatom volt

jelenleg várom az egyetemet, addig nem is akarok kapcsolatba bonyolódni

2010. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és jó volt???


Jó volt.


Akkor meg??? Kicsit élted az életet.

2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az zavar, hogy lehet rám van írva: Szabad préda? Nem is viselkedem ledéren, igaz nem is vagyok annyira visszahúzódó. És úgy gondolom megválogatom a férfiakat.
2010. aug. 4. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
aki nem próbálkozik az az igazira se találhat rá...
2010. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!