Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni, ha a férjed 15 évi kapcsolat után közli, hogy a 22 éves irodai alkalmazottal több, mint egy évig szexuális kapcsolata volt? Ja és tovább is dolgozhatok vele.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Túlélni simán túl lehet.
2011. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy hesegessem el a gondolatot, ha minden nap látom őket. 3 kisgyerekünk van! Erre hivatkozva persze most "visszajött" hozzánk. De egyáltalán nem könnyű! Főleg, mert meg sem bánta....
2011. júl. 3. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra, hogy az eddigi kapcsolatotok 14/15-ödében hűséges volt, sajna a férfiak néha szeretnek félrelépni, főleg egy olyan fiatalt "hülye lett volna" kihagyni.
2011. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy kis félrelépést még csak meg tudnék könnyen bocsátani, de ez több szünettel ugyan, de több mint egy évig tartott! Ráadásul nem bánthatom, mert "szegénykének" olyan sok baja van! (férjem mondja) Azért köszi a vigasztalást, erről az oldalról is nézhetjük a dolgot! Csak a bizalom az teljesen oda!
2011. júl. 3. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ezek után tudnék még vele együtt élni.
2011. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy néha én is úgy érzem. De 3 kisgyermekre való tekintettel egyelőre nem tudok mit csinálni! :o( Tűrök, gyötrődök és sírok... :o( Van egy utolsó esélye egyenlőre.
2011. júl. 3. 16:46
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudnám túltenni magam az egészen.

Azt nem értem, hogy hol dolgoztok együtt.

Saját cégről van szó? Mert ebben az esetben a legkevesebb, hogy kirúgja, és ne az ő gondja érdekelje, hanem a sajátja, ha nem teszi meg.


Ezen kívül a három gyereknek jobb két elvált szülő, mint két együtt élő ember, akik egymást marják, és velük nem érnek rá közben törődni, nincs egy oldott közös családi délután, csak az érzelmi jégmező évekig, rájuk való tekintettel.

A férjed se nagyon volt rájuk tekintettel, mikor félreke.félt.

Egy év rendszeres szex már nem csak szex.


A továbbiakban részemről nyitottnak tekinteném a házasságot.

2011. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, saját cég. Már odáig süllyedtem, hogy pszichológushoz mentem. Ő is azzal jött, hogy az lenne a legjobb, ha nem dolgoznánk vele. Munkáját viszont nagyjából jól elvégzi. Férjem viszont adott neki még egy esélyt. Az én káromra. És még ő van megsértődve, amikor megemlítem, ha helyre akarja nálunk hozni a dolgot, akkor ez így nem lesz jó. Néha úgy beszólnék a libának! Amikor mondtam, hogy mehet, ha vele akar lenni, az már persze nem volt jó! Félrebaszni jó volt vele, de a többi dolgot persze nem tudja vele elképzelni. Azt mondja, hogy ilyen 3 szép gyermeket, csak tőlem tudott kapni. :o) Kiváncsi lennék, hogy tudna egy 22 éves csajjal élni, aki még az irodát sem tudja egy héten 1x összetakarítani.
2011. júl. 3. 17:06
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Lehet elhíztál a gyerekektől, vagy nem vagy már olyan jó az ágyban, vagy befásultál.


Én azért csaltam az asszonyt mer már az első gyerek után is ledegradálódtam "pénzforrás apukává", A második után pedig a helyzet tarthatatlan lett. Asszonyi kötelességnek tartotta a szexet, egyáltalán nem volt olyan csajos mint régen, kezdett papának meg apunak szólítani a régi rámragadt becenevek helyett, felkapott 20-25 kilót.


Találtam egy 10 évvel fiatalabb csajt akivel volt tűz és szenvedély, vele vagyok a szabad időmben, az asszony nem tudja, mindenki happy.


36/F

2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerinted az 50 kiló az sok? Mondhatnám kezdek kórosan sovány lenni. Amióta tart ez a dolog, mintha megéreztem volna, fogyok stb. Az igaz, hogy nem voltam egy szexbomba az ágyban, de kézzel kétnaponta kielégítettem, amíg én tőle nem kaptam jóformán semmit. Ezek után jön rá, hogy engem nem tudott orgazmushoz juttatni a 15 év alatt és én még jobban kívánjam a szexet szerinted? Én próbáltam megtenni neki mindent, míg én nem kaptam semmit és azon kívül ott van a 3 gyerkőc, akivel szintén nekem kell foglalkozni.
2011. júl. 3. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!