Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mindenkinek volt már 18 évesen kapcsolata meg szexuális élménye, csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Mi az, amit mindenki tud, csak én nem? Mi a baj velem? Átlagos kinézetű gyerek vagyok, max. egy kicsit vékonyabb az átlagnál (175 centi, 61 kiló, 18 éves vagyok) sokak szerint kifejezetten jóképű vagyok. Hogy lesz mindenkinek automatikus barátja meg barátnője? Én próbálkoztam már pár lánynál, de sehol nem jött össze. Mit csináljak, menjek k*rvázni, hogy ne az legyen a vége, hogy bedilizek és elkapok egy csajt az utcán? Komolyan. Ne gyertek azzal, hogy ne wowozzak, meg ilyen baromságok (azt se tudom mi az, sosem játszottam vele). Tény, hogy kicsit 2jókisfiú" vagyok, de csak látszatra. Aki mélyebben ismer, tudja, hogy én sem vagyok fából...

Vagy ezt a hülye csőgatyát kéne nekem is felvennem meg vasaltatnom a hajamat?


2011. márc. 31. 20:38
1 2
 1/20 anonim válasza:

Hát ez cikis.. De az utolsót meg ne tedd.. A végén egy fiú seggénél találod magad.


Össze fog az jönni. Csajozz és sikerülni fog. Az elmondtak alapján nem lehetsz annyira visszataszító.

2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amúgy azon is gondolkodtam, hogy ez természetes-e. Az embernek, mint biológiai lénynek, attól kezdve, hogy megindul a spermatermelése, szüksége van erre, nem? Annyira gáz, hogy ezért ennyit kell harcolni, meg át kell menni ezeken a hülye taktikázásokon meg mindenen, ami egy járással jár. Miért nem vált a történelem során legálissá egy közös k*pleráj, ahol anonim módon mindenki csinálhatja -védekezés mellett- mindenkivel, csak hogy kiélje magát? Miért kell ezt ennyi feltételhez kötni? Ugyanúgy szükséges, mint a táplálkozás. Röhej, hogy emberek diliznek be, csak azért, mert ennyire prűdek vagyunk. Tudom, az is az, hogyha valaki annyira lúzer, hogy ne találjon párt. De hogyan, ha egyszer senkitől nem tanultam ilyen viselkedésformát?
2011. márc. 31. 20:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, és még nekem se volt. Ha ez megnyugtat...
2011. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a külsődön, ha tudsz, mert a lányoknak csak az számít!
2011. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne filózz ilyen sokat, lesz jobb. Én is 19 évesen tudtam végre először dugni. Most 22 vagyok, nem érzek semmi rosszat e miatt, nekünk így alakult, más már 15 évesen meg tudja döngetni a kis barátnőjét. Mi filozofálunk az erkölcsről, meg leribizzük a csaját irigységünkben, ők jól érzik magunkat.

Sebaj, én most jól megvagyok.

2011. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hát én 20 éves leszek és nekem se volt ilyen "élményben" részem de ami késik nem műlik ;)
2011. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is ugyan azt elmondhatom mit az előttem szóló.
2011. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát örülök, hogy vagyunk már annyian, hogy akár klubot is alapíthatunk:D Az a baj, hogy kb. 16 évesen is ez volt velem a helyzet, akkor is feltettem a kérdést és akkor is az volt a válasz, hogy majd lesz jobb is. Jó kilátások...
2011. márc. 31. 21:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
menj el k*rvázni. nem vicc. hidd el lenyugtat egy kis időre. pár ezer forintba meg nem halsz bele.
2011. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát nézd, az a bajom ezzel a kur..zással, hogy egyszerűen lenézném magam érte. Most érted, majd egyszer ha lesz fiam (HA lesz, bár ha így haladok...) és majd megkérdezi így 18 évesen, hogy nekem ez hogy volt... érted, mit mondok neki? Azt, hogy "hát tudod fiam, egy búvalb*szott lúzer voltam, elmentem egy k*rvához" vagy mit? Magam előtt is szégyellném...
2011. ápr. 1. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!