Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 óra fizikai munka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 óra fizikai munka után (21/F) mire hazaér, minden kész; kilenckor alvás. Nincs szex, kezdeményezek, fáradt. Telefonozik a pár óra közös időből, hisz egész nap nem tudott. A “gondjaimból” elege van. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A fentit egészítem ki.


Megértem, az építőipar extra szr, sokat megy, építkezik, szaladgál napi 10-12 kilométereket, hajol, guggol, fáj a lába, süti a nap, melegben van. Ellenben még én mindent megcsinálok, szó szerint mindent, és csak örülök, ha beszélhetek vele pár órára. Telefonozik. Oké. Nem volt ideje. Oké. Joga van hozzá. Oké. Ő fizeti, a megélhetést megoldja, kussoljak. Oké...

Na de... Egyszer kifakadtam, hogy null igénnyel élhet szobanövényként apácával, de ne vállaljon el párt, ha karrierista, nem tervez és nincs igénye a másikra, plusz, amit itt megcsinálok leendő anyósoméknak is, magunknak meg nagyszülőket nem is beszélve, már rég fizettek volna bejárónőként/takarítóként/hotelban szobaasszonynak.

Én nem tudom megbeszélni kivel a bajaimat, igaz, van ritkán pár szabad órám, de a négy szép falat el se hagyom, de ha a párom az a párom, akkor mégis kinek mondjam el, hogy mi van?

Egyszerűen ebbe már beleőrülök. Nem tudom megosztani a dolgaim, a komolyabb kérdéseket se tudom megbeszélni (költözés pl). És a hétvégén is csak a bekockulás megy, “majd lesz közös filmezés, majd lesz közös minden, majd lesz séta is”, de ha össze akarok bújni, közös programot csinálni, akármit, hozzám vágja, hogy én nem állok készen a tényleges összeköltözésre, mert nem fogadom el az életvitelét és besértődöm. Csak a monotonitás megy. Nem megyünk sehova, csak a munka van. Nagy az igényem mondhatni, fiatal vagyok, aláírom, hogy le tudok mondani magamról és dugdoshatom felfele a seprűnyéltől kezdve a lónak a micsodáját is, akkor is a “nőnek jó, csak legyen kampó” alapon, de hol az intimitás könyörgöm.

És erre én reagálom túl és vagyok a hálátlan és a telhetetlen. Szerintem meg pont nem, de kíváncsi vagyok.


2020. aug. 6. 01:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez már nem kapcsolat. Szimpla megszokás, kényelem. Sajnálom
2020. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Két hónap együttélés, hét hónap kapcsolat után megszokás???
2020. aug. 6. 01:59
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudhattad. Na de ebbe nem gondoltam bele, de hogy ez álljon fenn.. az nekem sok....
2020. aug. 6. 02:00
 4/27 A kérdező kommentje:
Ennyi rövidke idő után is lehet ez?......
2020. aug. 6. 02:02
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem az időn múlik, hanem azon, hogy mennyire hagyjátok sorsára a kapcsolatot. Ő úgy tűnik, nagyon.
2020. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Az látszik, hogy erre a kapcsolatra nem érdemes több időt szánnod. A leírás alapján nem elégít ki a jelenlegi helyzet - jogosan, más is ki lenne borulva - ő pedig nem nyitott a probléma megbeszélésére. Tényleg bejárónő kell neki ezek alapján és nem barátnő. Kezd el eljárni nélküle mindenfelé vagy szakítsatok, ez a helyzet mindenkit kikészítene, próbálj meg nem belebetegedni.
2020. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Erre a kérdésre már te is tudod a választ szerintem.
2020. aug. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Én hagynám a francba, ha ennyire elzárkózik...
2020. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez rabszolgasag. Menj el dolgozni es koltozz el.
2020. aug. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül nem tudsz jobbá tenni közös dolgokat.

Szedd össze magad egy és gondold át hogyan tovább nélküle. Ha meg van a terved, akkor szólj neki, hogy szeretnék beszélni veled...augusztus 20 Után hosszú hétvége lesz. Lesz néhány napja pihenni, ha van benne hajlandóság, akkor tudtok programot szervezni, időt szánni magatokra..ha nem jön össze, akkor vasárnap délután elmondanám hogy hogyan tovább nélküle.

Ha ez a hétvége nem jön össze akkor talán szabadság vége felé de nem húznám sokáig.

Túl rövid ez a kapcsolat ahhoz, hogy sokáig tipródj rajta.

Elvileg ez lenne a legszebb időszak...ebbe gondolj bele!

2020. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!