Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm állandóan megszégyenít a szomszédok előtt és már annyira összevesztünk, hogy csúnyán elfajult a dolog?

Figyelt kérdés

Kis háttérinfo: Én 32 éves vagyok, a barátnőm 23. Nekem alapból volt egy lakásom, ő költözött hozzám, neki is volt egy örökölt lakása, amit eladott, és a pénzből megvette tőlem a lakásom felét. Így most ő is tulajdonos (a későbbiekben lesz fontos).

Én nagyon jóban vagyok a szomszédokkal, pláne az alattam lakó idős nénivel, aki eléggé régies felfogású és nagyon könnyen ki tud akadni. Amióta nálam lakik a barátnőm, rendszeresen ideges, hogy miért hagyom, hogy vezesse a kocsimat, annak idején nem volt módi, hogy ilyen alig ruhában össze-vissza furikázzanak nők egyedül.

Én megkértem a barátnőmet, hogy lehetőleg parkoljon le kicsit odébb és gyalog jöjjön haza, majd én beállok, ha pedig együtt megyünk valahová, ne ő vezessen, maximum cserélünk később. De ő megtagadja ezt a kérésemet, pláne az előbbit.

Azt is mondta az idős szomszéd, hogy rettenesen zavarja a dübögés, mivel a barátnőm a home office időszak óta itthon edz, de nem hajlandó másokra tekintettel lenni ebben sem, mondván, hogy kibír egy órát a néni.

De a kritikus pontot egy lakógyűlés jelentette. Előre tudtuk, hogy napirendi pont lesz az, hogy a házhoz tartozó udvarról kitiltsuk-e az idegeneket, hogy csak az állhasson be, aki ott lakik. A barátnőm ezt nagyon támogatja, de az egyik szomszédasszony körbejárt és könyörgött, hogy ne szavazzuk meg, mert neki magánvállalkozása van és rendszeresen jönnek hozzá vendégek, ügyfelek, akiknek nagyon fontos, hogy ne az utcán álljanak, mert akkor egyből romlana minden, ha mondjuk a kocsijukkal történne valami az utcán.

De a barátnőm nemet mondott és ráadásul közölte, hogy ő nem ér rá, és a szomszéd orrára csukta az ajtót.

Mindenki erről beszél a környéken, teljesen megszégyenülök miatta, ezért egyszerűen nem bírtam tovább, és a lakógyűlés napján eltettem a kulcsát és bezártam a lakásba, hogy ne tudjon jönni velem.

Áll a bál, folyamatosan hangosan cirkuszol, végül kiszaladt a számon az, hogy 23 évesen ne legyen ekkora szája, ráadásul diákmunkás, örüljön, hogy itt lakhat, és közösködöm vele, ez egy szívesség volt a részemről, hogy ilyenbe belementem, azért tettem, mert megbíztam benne.

Most pedig követeli, hogy fizessem ki az ő lakásrészét, utána ő elmegy.

Mit tudok tenni ebben az esetben, ha idáig fajult az egész?


2020. aug. 11. 13:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
27%
Azért mondjuk akik dübörögve edzenek elég amatőrök mit ne mondjak. Egyrészt ez nem sportcsarnok megerősített födémmel és padlóval, hanem egy lakás. Másrészt pl a szinte minden edzésben szereplő kitörést lehet hangtalanul csinálni (profibbak), és úgy is mint egy elefántcsorda. Előbbi sokkal hatékonyabb, és jobban izmosít, utóbbi elég hatástalan, sőt káros az ízületekre, és ezen kívül idétlenül néz ki.
2020. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de te nem vagy normális. Nem lennék hajlandó azért távolabb parkolni vagy másképp öltözni, mert egy öreg néninek ez nem tetszik, még ha az anyósom vagy anyám lenne, akkor sem.

És mi az, hogy nem egyenlő fél? Vegyél magadnak guminőt, őt meg fizesd ki és engedd el, hadd találjon magának normális palit.

Hogyan gondolhattad vele komolyan a kapcsolatot, ha nem tartod egyenlő félnek?

2020. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Azért nekem ne mond, hogy városban laktok és a néni csak a barátnődet látja autót vezetni, még ha nem is nagyon mozdul ki biztosan van más lakó is aki nő és autóval jár. Szerintem az a legegyszerűbb ha kifizeted a csajt és akkor a néni és te is megnyugodhattok.
2020. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
80%

Aztán kiderül, hogy a maradék pénzét befektette! Több esze van, mint neked!

Szerelmes vagy az öreglányba vagy mi? Kit érdekel mi zavarja! Az, hogy nő autót vezet? 🤣 Ősze illemél vele!

N28

2020. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%

Édes istenem, ekkora barmot, mint te vagy Kérdező!


Hogy a jó édes f@szba mérges BEZÁRNI azt a nőt? Ki vagy te, a rabszolgatartója?

Nem tudom hogy van pofád tükörbe nézni, remélem egyszer visszakapod hogy ekkora hatalmas szemét vagy. Remélem téged is bántani fognak.

2020. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%

Ja és még valami. Ez nem "elfajult", hanem TE ÁTLEPTEL EGY HATÁRT!!!!!!!


Gratulálok, kiderült rólad az igazság, hogy milyen ember is vagy valójában.

2020. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%
Én teljesen el vagyok hűlve a válaszokon. Komolyan egy ilyen hisztis, éretlen kislány pártját fogja a többség? Ez azért érdekes. Kérdező, hajítsd ki, hogy a lába se érje a földet. Ne tűrd meg egy percig se.
2020. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Hisztis, éretlen kislány? A vénasszony hisztizik, az idióta kérdező meg nem tartja egyenrangúnak a párját, akivel állandóra tervezett. Itt női hisztit nem látok.
2020. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem hisztis a lány, itt a kérdező hisztizik meg a vénasszony és mivel a lány társtulajdonos ki se dobhatná a kérdező.
2020. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%
A barátnődnek igaza van teljes mértékben. Te meg hüle vagy.
2020. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!