Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalom hiányos lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalom hiányos lányokkal mi történik? Hogy alakítanak ki párkapcsolatot? Vagy örökre egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés nekem sincs önbizalmam egyébként én fiú vagyok 19 és még egy igazi kapcsolatom sem volt:(...
2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az önbizalom hiányos lányokkal van hanem fiukkal is.

Persze van olyan hogy néhányszor felkarolják, de ha sosem kezdeményez az ember akkor soha nem fog összejönni semmi.

2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rádfognak találni csak nehezen...én önbizalom hiányos pasi vok, viszont eljárok szórakozni stb....

igy növelem az esélyét annak hogy rámtaláljon egy lány:):$

20F

2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem maradnak egyedül. Nekem volt pár önbizalom hiányos barátnőm, akik nagyon félénkek voltak, de pont ez volt bennük a jó, kihozni belőlük a nyíltabb egyéniséget, szabadabb viselkedést, lazább felfogást. Szerintem semmi okod az aggodalomra.
2010. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. aug. 4. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
mi történik velünk?egy nagy csalódás például,egy emberbe aki közel állt hozzá,és utána nehezen nyílik meg...nem vagyok benn biztos hogy nem maradnak egyedül....:S önbizalmat csak a barátaik tudnak adni,vagy az a személy aki fontos nekik...
2010. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ezért nem volt még rendes barátnőm:S nekem sincs önbizalmam...de azért eljárok erre-arra

18/f

2010. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van skacok: Örökre egyedül maradnak.

79F

2010. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy szép legyen. akkor tuti nem marad egyedül. :D
2010. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nah igen lényeg hogy szép legyen...egy önbizalom hiányos lány talán nem azért az mert rondának érzi magát?ha szép eleve nem marad egyedül:S
2010. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!