Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a kapcsolatodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a kapcsolatodról itt kérdezne a párod?

Figyelt kérdés
persze úgy hogy a gondjait véleményét neked is elmondja ami a kapcsolatotokra vonatkozik.
2020. aug. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mi közösen tennénk fel kérdést, és figyelnénk, hogy mit írnak.


Bár ha ketten nem tudnánk valamit megvitatni, inkább megkérdeznénk a szeretteinket, mint a gyakoris embereket. Mindketten fent vagyunk, és tudjuk, hogy ez az oldal nagyon sokat torzít.

2020. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szakítás.
2020. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Egyszer egy ringyó itt kérdezgetett mindenfélét, nem tudta megemészteni hogy kidobtam mint macskát... mert még lefürdeni sem volt hajlandó amikor itt volt. Szánalmas volt.
2020. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Amugy ha megbeszeli a parjaval akkor minek kérdezne itt? Bár én személy szerint több kérdéssel itt nem értek egyet hogy minek irja ide ki vagy minek szavaznak olyanba ami komoly probléma mint valami tv show-ban. Ez a gyk is kezd olyan lenni mar mint a pletyizős oldalak vagy a selfie-zünk minél nagyobbat.


Ha velem ezt csinálná a párom hogy normálisan megbeszélünk valamit és itt folytatná ahhoz képest hogy megbeszéltük és minden ok. Akkor magam részéről nekem a kapcsolat addig volt mert dobbantanék és nem érdekelne hogy Juliskának, Mariskának mi a véleménye vagy Palikának vagy Gáborkának mi a véleménye. Lehet mesélni de objektiv választ ugy se fog kapni itt senki csak akkor ha mindkét oldalt ismernék.

2020. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Azt, hogy gyáva. Mert ha vállalná magát, akkor nem lenne szüksége "álruhába" közlekednie és úgy megtudni a másik ember gondolatait, hanem megemelné a telefont vagy bárhogy, és rákérdezne egyenesen. Ehelyett választja a könnyebb és gyengébb módot, hogy megtudja azt ami érdekli.


Ahhoz, hogy az ember tisztán kérdezzen-erő kell.Szellemi erő. Hogy bármit hall azt tudja fogadni, és erre fel is legyen készülve.

2020. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
5+ És azt, hogy nem tiszteli a másik embert-semennyire. Mert egy bátor ember simán rákérdez egyenesen arra ami érdekli (még akár az ellenségétől is), ugyan akkor számol vele, hogy az információ nem biztos, hogy megfog érkezni-a másik ember szabad akaratának függvényében, ha az nem akar nyilatkozni-és nem-et mond rá.
2020. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnék😎
2020. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Tuti 👍😀
2020. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!