Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állt már kapcsolatod a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állt már kapcsolatod a szakítás szélén?

Figyelt kérdés
ha igen hogyan sikerült hogyan megmenteni és mi volt az ok amiért odáig jutott?
2020. júl. 19. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szimplán kapcsolat, hanem házasság, gyerekkel. Párterápiára mentünk.
2020. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Előbb a tiédről beszélj:D
2020. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, állt, többször is. Nem házasság, tartós kapcsolat.Túllendültünk rajta, mérlegre tettem a pozitívumokat/negatívumokat a kapcsolatban és bennemaradtam. A problémánk mindig ugyanaz volt. Hozzáteszem: mai napig belebotlok.És a mai napig nem vagyok abban biztos,hogy jól tettem-e,hogy nem szakítottam. Annyit röviden: a párommal jól megvagyunk, a családi háttere nyomja rá a bélyeget a kapcsolatunkra, amiben Nála Feléjük billen a mérleg nyelve.


De a kérdésed azért fölösleges mert messzemenő következtetést nem tudsz belőle levonni.

Minden kapcsolatban vannak nehézségek és akik az egyedi nehézségeket egyedi módon leküzdik egyedi módon élik tovább a közös életüket...

2020. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságként kérdeztem hogy ki milyen helyzetekben jutott el idáig és hogyan orvosolta.


Az enyém szakítás szélén áll mert az együttélés sok negatívumra rámutatott ami miatt nem biztos hogy egymást keressük

2020. júl. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!