Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan amikor sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan amikor sikerült megmentened a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
milyen lépéseket tettetek érte a kommunikáción kívül?
2020. júl. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol komoly a gond, ott a kommunikáció segít csak. Sok és komoly. Akár szaksegítséggel. Ott már nem segít a csipkebugyi meg a kávé az ágyban reggel..
2020. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 *Ahol komoly a gond, ott a kommunikáció segít csak


Beleértve a múltban stikában elkövetett súlyos dolgokat is, amiket más embernek okozott valaki.

2020. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mindent is megpróbáltam. Mondtam szépen, csúnyán, kérleltem, könyörögtem, ultimátumot is adtam. Aztán rájöttem senkit sem lehet megmenteni saját magától. Nem vagyok sem jótékonysági szervezet, sem rehabilitációs központ.
2020. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte, normális beszélgetéssel. Se több, se kevesebb nem kellett. Minden más, mint pl minőségi idő, gesztusok, jött magától.

Ha ez nem megy, akkor minden más izzadság szagú, és felesleges.

2020. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációval, mindkét oldalon kompromisszumokkal és rengeteg szeretettel, de sikerült. Viszont nemvolt könnyű, és kellett hozzá mindkét fél akarata.

Amíg szerelem, szeretet van, addig működhet. Ha az valamelyik oldalon hiányzik, akkor a csoda se segít.

2020. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget beszélgettünk, rengeteget szexeltünk és rengeteg programot csináltunk. Jobb lett, mint az elején. 😊
2020. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!