Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért én "tanítom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért én "tanítom" ezt meg nekik?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány kapcsolatban voltam, minden pasinak el kellett mondani, hogy ha komoly kapcsolatban van, akkor a pucsítós, félmeztelen lányokat ne ajnározza már a közösségi oldalakon, mert ezt látják az emberek, hogy ő együtt van valakivel, mégis más nőkre csorgatja a nyálát.


Ezt megértik, nem csinálják. Vége lesz velem, elkezdik, majd a következő barátnőnél automatikusan abbahagyják.


Vajon miért nekem kell ezt úgymond megtanítanom nekik?


2020. aug. 13. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Intelligencia kérdése. Úgy látszik, eddig melléfogtál.
2020. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kisfiúkkal kezdesz?
2020. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen esetben neked meg izmos pasikat kellett volna lájkolgatni, dícsérgetni. Ennyi.
2020. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom véletlenül sem úgy ismerkedtetek meg, hogy a te pucsítós képeid alá írt valamit :D
2020. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam ilyen, még ismerősöket sem lájkolok. De te tényleg a mai divatbzikkal jársz... Így aztán a te bajod!
2020. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te választottad az illetőt-és ha már választottál, akkor vívd ki a tiszteletet az adott illetőtől. Ha ez meg van, akkor egy csomó felesleges bosszankodástól mentesülsz. Nem merik meglépni. No meg intelligensen is lehet valamit tenni, úgy, hogy azt a partnered ne vegye észre.

Egy nő is megtud nézni úgy egy férfit, hogy a mellette lévő egyednek fogalma nincs róla-már ha akar. Ez nem ügy.

2020. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jo kis ,,pasikat" szedsz ossze
2020. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

na várjunk csak.


Nálad ez pontosan mit jelent kérdező?


Mert ha csak annyi, hogy odadob egy lájkot azon nehogy már felháborodj.

2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!