Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat nem tudom rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem tudom rávenni menjen el orvoshoz tanácsok erre?

Figyelt kérdés

Nekem hpv-m van 16-os súlyosságú, mondtam a páromnak menjen el, dokihoz és vizsgálja meg magát mert szerintem neki is van.

Ő ugy tett minek mert azt vagy le győzi az immunrendszere vagy nem. Igen ám de ha engem kiirnak műtétre és utána vissza fertöződöm ő miatta?

Állítólag felhivta a házi orvosát hogy mi van ha neki is lett tőlem, és azt mondta rá az orvos vagy le győzi vagy nem. Szerintem pasi létére fél, a vizsgálattól, és azért nem akar el menni rá. Csak hogy ezzel nekem se tesz jót mert ha műtétem lesz vissza fog fertőzni.


Ki hogyan érné el, menjen el vizsgálatra?



#hpv, férfiak, nők emberek, orvosok, vizsgálat
2020. aug. 14. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Testi érintkezés megszüntetése.
2020. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
100% hogy megkapta, zavard el, vagy kísérd el a dokihoz.
2020. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha pedig nem hajlandó, akkor számára lényegtelen, hogy veled mit tesz-így a továbbiak szerintem adottak ahhoz, hogy le lépj és elköszönj, mert ha egy embert szeretnek, ott figyelnek a másik emberre, annak egészségére, teszi épségére.Ahol ez nincs, ott nincs értelme maradni.
2020. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem ertem! Most nem tud vissza fertozni? Csak akkor ha mutenek? Ez hogy mukodik?
2020. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
*teszi épségére=tesii épségére
2020. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem szexelnék vele, amíg nem megy el orvoshoz. Amúgy nem vagyok híve a szexszel való zsarolásnak, de ez kivételes dolog.
2020. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nyilván egy 180cm-es 105kg-os embert nem lehet elrangatni az orvoshoz. És fogalmam sincs mit tegyek hogy menjen el, azzal jön a pasiknak rosszabb egy vizsgálat mint nekünk nőknek, és nekünk könnyebb.
2020. aug. 14. 12:02
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Én lelépnék. Van más pasi is
2020. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Jah, hogy a nőknek nyugodtan futhatnak fel mindenfèle műszert, de egy pasi már nem tudja megmutatni a kukiját? Ilyen egy szánalmas önző barmot!
2020. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mert állítólag a pasiknak fáj a vizsgálat, de a nőknek nem fáj ugyse és én ezt értsem meg.
2020. aug. 14. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!