Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat nem tudom rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem tudom rávenni menjen el orvoshoz tanácsok erre?

Figyelt kérdés

Nekem hpv-m van 16-os súlyosságú, mondtam a páromnak menjen el, dokihoz és vizsgálja meg magát mert szerintem neki is van.

Ő ugy tett minek mert azt vagy le győzi az immunrendszere vagy nem. Igen ám de ha engem kiirnak műtétre és utána vissza fertöződöm ő miatta?

Állítólag felhivta a házi orvosát hogy mi van ha neki is lett tőlem, és azt mondta rá az orvos vagy le győzi vagy nem. Szerintem pasi létére fél, a vizsgálattól, és azért nem akar el menni rá. Csak hogy ezzel nekem se tesz jót mert ha műtétem lesz vissza fog fertőzni.


Ki hogyan érné el, menjen el vizsgálatra?



#hpv, férfiak, nők emberek, orvosok, vizsgálat
2020. aug. 14. 11:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Miért fájna? A férfiaknak minden faj...
2020. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mert állítólag a pasiknak fáj a vizsgálat, de a nőknek nem fáj ugyse és én ezt értsem meg."


Jó, ès akkor mi a terve? Èl mint hal a vízben, ès le van sza..va, hogy, esetleg visszafertőz? Komolyan kèrdèzem.

2020. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Azt mondta ha meg műtenek szerinte nem kapom el, mert még egyszer ujra nem lehetek az.

De szerintem igen.

És azzal jött ugysincs rá gyógyszer szóval minek menjen felesleges fájdalmas vizsgalatra igy tett.

2020. aug. 14. 13:30
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántódj meg,de szerintem ő fertőzött meg Téged.A vizsgálattól azért fél,mert gyanút fognál,és nem akarja, hogy kiderüljön.
2020. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hogy fognék egy vizsgálattol gyanut? Adtol szerintem elmehetne hogy kezdjen, magával valamit.
2020. aug. 14. 13:33
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy el, akkor nincs szex vagy dobd ki.
2020. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ès most akkor erre milyen tanácsot vársz? Rávenni nem tudod, mert mindenre van kifogása.
2020. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Hát ez az mivel nem tudok, vele mit kezdeni ezért raktam ki ezt a kérdést, hogy mit kezdjek most ezzel mert tanácstalan vagyok.
2020. aug. 14. 13:42
 19/31 Derwer ***** válasza:
100%

Igen, mi férfiak nem szoktunk orvoshoz járni, mert... Több oka van, leginkább büszkeségi kérdés.

A HPV16 valóban egy veszélyesebb HPV vírus. (a 16 nem a rangsora, hanem egy sorszám csak)

Egy műtét esetén gondolom kivesznek egy fertőzött részt, de ettől még nem elszel immunis, így az hogy szerinte nem fogsz visszafertődődni az egy vicc. Amúgy is ezeket az orvos mondja emg ne egy laikus.

Itt egy leírás, a mintavételről: [link] Az idevágó lényeg:

"A férfiaknál a mintavétel FÁJDALMATLAN, egy 2cm-es apró, körkörös kefével történik a pénisz egész területéről (húgycsőbe nyúlás nélkül!), szükség esetén a gátról, anusról és a fertőzött elváltozásokról."


Tehát ez csak kifogás, felelőtlen kifogás, el kell küldeni őt kivizsgálásra és amíg nincs negatív eredmény nincs szex.

2020. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ha ennyire nem kèpes annak èrdekèben, hogy egèszsègügyileg rendben legyèl, ès ne fertőzzön vissza, akkor nincs miről beszèlni. Egy normális párkapcsolatba nem fèr bele.
2020. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!