Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat nem tudom rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem tudom rávenni menjen el orvoshoz tanácsok erre?

Figyelt kérdés

Nekem hpv-m van 16-os súlyosságú, mondtam a páromnak menjen el, dokihoz és vizsgálja meg magát mert szerintem neki is van.

Ő ugy tett minek mert azt vagy le győzi az immunrendszere vagy nem. Igen ám de ha engem kiirnak műtétre és utána vissza fertöződöm ő miatta?

Állítólag felhivta a házi orvosát hogy mi van ha neki is lett tőlem, és azt mondta rá az orvos vagy le győzi vagy nem. Szerintem pasi létére fél, a vizsgálattól, és azért nem akar el menni rá. Csak hogy ezzel nekem se tesz jót mert ha műtétem lesz vissza fog fertőzni.


Ki hogyan érné el, menjen el vizsgálatra?



#hpv, férfiak, nők emberek, orvosok, vizsgálat
2020. aug. 14. 11:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
Azt hittem érted,de szerintem erre nem akarsz gondolni.A pasid kapta el először és megfertőzött téged!Alkalmi kapcsolata volt,de úgyis letagadja,ha ennyire sunnyog a vizsgálattól.Nem őszinte veled.
2020. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Èn azt nem èrtem, hogy orvoshoz járkálsz, be vagy jegyezve műtètre, mègis mintha fingotok sem lenne erről az egèszről.

Felteszem konzultáltál orvossal, aki elmondta, hogy a párodnak is kell a kivizsgálás, meg fennállhat a visszafertőződès veszèlye. Gondolom rákèrdeztetek, vagy utána nèztetek hogy megy a mintavètel a fèrfiaknál.

Mègis ilyeneket írsz, hogy "állítólag", meg "szerinte".

Feketèn fehèren le van írva, hogy fájdalmatlan a mintavètel. Akkor mi ez az "állítólag fájdalmas"? Honnan szedte?


Ezek a tènyek, fogadja el, ès ne találjon ki kifogásokat. Pláne ne olyat, amiről ha simán utána nèztek már be is igazolódik az ellenkezője.


Hagyd ott, költözz el (vagy ő), majd ha túl van a vizsgálaton, esetleg beszèlhettek.


Most komolyan ilyen embert akarsz magad mellè? Aki az egèszsègeddel játszik? Milyen társ az ilyen? Kicsit kapd már össze magad te is!

2020. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

3havonta járok nőgyogyászhoz imunerősitőt szedek, és azt mondta ha nem mulik el, mert a szervezetem nem tudja le győzni műteni kellesz mert akkor csak rosszabb lesz.

Ő meg azzal jött rá kérdezett a házi orvosnál, aki azt mondta állítólag vagy le győzi vagy nem és ennyivel le tudta.

2020. aug. 14. 14:54
 24/31 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem akar be kerülni a rendszerbe, hogy legyen róla orvosilag ilyen adat hogy ő neki már volt ilyen problémája mert ha mi szét megyünk a következő nő ezt ne tudja meg?
2020. aug. 14. 15:55
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen faszitol mit akarsz, úgy általánosságban? Aki konkretan az egészségedre szarik magasról teljesen nyilvánvalóan? Minek az ilyennel együtt lenni? Miért? Ennél csak bonyolultabb és nehezebb helyzetek lesznek az életben nagy esellyel. Akkor mit fog csinálni? Ha már most ennyiben is szarik rád. Én kidobtam volna a picsbe.
2020. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Derwer ***** válasza:
100%

Ne légy (ennyire) butus...

Ahogy említették, simán lehet attól fél, hogy így kiderül, hogy megcsalt.

Bár lehet tényleg csak úgy van vele, hogy neki nincs mitől félnie, de ha veled nem foglalkozik, akkor minek ragaszkodsz hozzá?

Semmiféle rendszerbe nem kerül be, ez nem egy publikus szégyenpad. Ha szifilisze/AIDSe lenne se kerülne be sehova, amit a következő barinő letudna kérdezni.

2020. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Derwer ***** válasza:
100%

#26os kommentemhez még:

Nem azt mondom, hogy mindenképp megcsalt, csak lehet. Nálunk is volt HPV a msotmár feleségmmel, de a HPV hosszú időt is lappanghat, bármely félnél.


Egy ilyen vizsgálat ráadásul sehol sincs (akár árban, akár körülményességben akár büszkeséget illetően) ahhoz képest ha esetleg termékenységi vizsgálatra kell egyszer mennie....

2020. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Akkor csak ennyire nem érdekli, hogy vissza fertőzik engem ez elég szomorú.
2020. aug. 14. 18:52
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökèr. Ès felteszem ez az èlet más területein is megmutatkozik, de hát nem baj, nèzzèl csak el mindent, biztos aranyból van a pötse.
2020. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is egy gyökér már másodjára írja ki a kérdést
2020. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!