Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kegyetlen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlen velem?

Figyelt kérdés

A barátom és az egyik barátnője miatt kezdtem el altatót szedni (2-3 fajta), evési és alvási zavaraim vannak, erős dühkitörésekkel. Néha vagdostam is magam. Azt megjegyzem, hogy 1x megcsalt vele, hogy megbüntessen ezzel, ezért váltam ilyen depresszióssá.

Már 2 napja pár kenyér falatot tudtam enni, de ez őt nem érdekli. Mármint lekezelően beszél velem. Néha kedvesen ír nekem üzenetet, máskor azt mondja, hogy akkor nyugodtan vegyem be a gyógyszert. Azután dicsekedett, hogy egy embernek segített valami életmód váltásban és, hogy ő mennyire tökéletes ember. Mindig magamra hagy, ha rossz passzban vagyok. Ezek szerint nem baj, ha én nem eszem, de akkor segít valaki másnak? Nem értem. Nagyon sokat sírtam már. Volt, amikor kicsúszott a számon a csúnya szavak és már azért nem beszélt velem 1 hétig. Teljesen tönkrementem lelkileg, még jobban az fáj, hogy látszólag őt ez nem érdekli. Írt anyumnak (mivel jelenleg távkapcsolatban vagyunk), hogy alig eszem, hogy segítsen rajtam. "Most már anyádé a felelősség, én nem tudok többet tenni."

Hirtelen nem jut több eszembe, nem tudok gondolkodni jobban és kikészítenek ezek dolgok. Azért kérdezem, hogy ezt megérdemlem e. Én csak azt akartam, hogy megszakítsa a lánnyal a kapcsolatot, mert megpusztulok. Erre csak az a válasza, hogy barátokat nem hagyunk el másért, és hogy nem érdekli, ha elhagyom. Bár mindig bebizonyította, hogy nem tud nélkülem élni. 3 éves kapcsolat. Azt hittem, hogy a szeretet mások törődéséről szól, de akkor mit hibáztam, hogy ennyire nem érdeklem senkit? Bocsi, hogy kesze-kusza csak nincs erőm erről bővebben beszélni. Nincsenek barátaim, hogy tanácsot kérjek tőlük. Egyedül vagyok egész nap és nincs erőm semmihez.



2020. aug. 14. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Ez egy maszlag, amibe te csak szenvedsz. Először is ez az éheztetés abszolút semmire nem jó. Másodszor pedig miért nem dobtad ki amikor megcsalt? Az a te hibád hogy hagyod hogy így bánjon veled.

Legyen benned tartás és b@szd ki.

2020. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen veled, mert nem szeret, nem érdekled. Már a megcsalásnál szakítanod kellett volna. Próbáld meg magad összeszedni, ezzel a pasival meg szakíts meg minden kapcsolatot.
2020. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Te teszed ezt magaddal, nem ő, ő maximum csak asszisztál hozzá. Ha szerinted nem ezt érdemled, akkor miért maradsz benne egy ilyen megalázó helyzetben? Ő nem szerelmes beléd, valószínűleg soha nem is volt, és nem is lesz.
2020. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez biztos? :(
2020. aug. 14. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Biztos. Nem szeret. De a te hibád, ha tűröd ezt a helyzetet, meg érzelmileg próbálod zsarolni az altató szedéssel meg a nem evéssel. Megmondta hogy nem fogja megszakítani az ismeretséget azzal a nővel. Vagy megszokod ezt a helyzetet, vagy megszöksz. Én a helyedben azonnal dobtam volna, de még most sem késő. Ez a kapcsolat csak szenvedést jelent neked, semmi többet.
2020. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért kegyetlen mert hagyod magad.
2020. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem bsztad ki az ajtón. Amíg ezt nem teszed meg, addig ne várj változâst.
2020. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert társfüggő vagy és nem tud máshogy megszabadulni tőled. Te is kegyetlen vagy,mert zsarolod,manipulálod az éhségsztrájkoddal,gyógyszerezéseddel,vagdosásoddal és egyéb hülyeségekkel.Mentális beteg lehetsz, barátaid is azért nincsenek.Keress fel egy pszichológust!
2020. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Olvasom itt mindig a kérdések közt, hogy milyen férfiaknak van párja, vagy akár egyszerre több nője is (megcsalás, stb). Nem tudom sajnálni a nőket.
2020. aug. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Érzelmileg zsarolod őt az éhezéssel vagdosással. Ő ezt elutasítja és jól teszi.

Hiába akarod őt vissza, pláne ennyire erőszakosan, ez már elúszott. Ne kínozd magad, nagy levegő és engedd el az egészet.

Ismerkedj, nyisd ki a világot magadnak. Lépj ki ebből a hangulatból.

2020. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!