Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás vagy a testi bántalmazás a kegyetlenebb?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 03:43
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Testi bántalmazás.
2019. jún. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A testi bántalmazás.
2019. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A testi bántalmazás.
2019. jún. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
A mértéktől függ. Egy-két pofont könnyebb kiheverni, mint egy megcsalást.
2019. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
A bantalmazas nyilván. Az bűncselekmény is.
2019. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Könnyen rávágjátok a választ. És aki mást ír, az le lesz pontozva, ami azt jelenti, hogy szerintetek egy embernek nem lehetnek más gondolatai a tiéteken kívül. És ez szánalmas.


Nekem a megcsalás jobban fájt, de majdnem egyenlő a kettő számomra. Mindkettőt átéltem, tehát a válaszom elég releváns. Hajrá, pontozzatok le.

2019. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

A kutatások szerint a lelki bántalmazás (pl megcsalás) örökre megmarad, míg a testi általában meggyógyul.

Én is így érzem.

2019. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem egy pofont meg lehet bocsajtani.. Megcsalasnal se mindegy h reszegen egyszer felre k... Vagy pedig erzelmek is vannak meg honapokig tartó levelezes.. De bantalmazasnak is vannak fokozatai ököllel agyonverni a masikat (lassuk be altaban az asszonyt) nagyon nagyon keves esetben megbocsjthato..
2019. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás szerintem fájdalmasabb, mert szereted érzelmeid is vannak iránta.

De ha megver, otthagyod nem fogsz utána visszavágyni hozzá és hamar túlteszed magad rajta.


De ez sem mindig igaz, sok nő visszamegy ahhoz a pasihoz aki állandóan veri, mert hát szeretem. Szerintem itt mindenki ismer legalább 1 ilyen nőt.

2019. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Testi bantalmazast ne viselnemel,elvalnek.A megcsalassal is igy voltam,de mikor23 ev utan bekovetkezett,egy ideig tarto kuloneles utan megbocsatottam,valtoztattam,ujrakezdtuk,es nem ismetlodott meg tobet,ennek 9 eve.
2019. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!