Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rontottátok el már az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rontottátok el már az első randitokat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
utolsó! hogy nyiltatok meg aztán ? :D
2010. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtem meg egy pasival, itt lakik a szomszéd városban, eljött értem kocsival, hogy elmenjünk egy másik szomszéd városba sétálni és fagyizni. Annyira izgultam, hogy út közben egyszerűen nem tudtam beszélni szinte semmiről, csak ha kérdezett, akkor motyogtam valamit, vér ciki volt... :S Amikor megérkeztünk a fagyizó elé, azzal szállt ki a kocsiból, hogy "na ha már eljöttünk idáig, nyaljunk egyet". De ilyen kiábrándultan / kiábrándítóan... Tudtam, hogy nem lesz következő randi, úgy váltunk el, hogy azt mondta, majd felhív...nem is volt meg neki a számom! :D

Azóta ha eszembe jut, mindig nevetek magamban egy jót... azóta azért ügyesebb vagyok! :)

21/L

2010. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

23:25-öst kegyetlen jó!xD

Nekem az volt gázos randi, amikor a pasi egyfolyátban pofázott órákon keresztül, majd közöltem vele hogy mennem kell haza, mert éhes vagyok!

2010. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez mind semmi!

Én tavaly októberben estem át életem első randiján. Elhívtam a csajt egy kávézóba, kirendeltem két sört, megittam az enyémet, aztán a csaj nekem adta az övét, ami még háromnegyedig volt, nem bírta meginni. Mondta, igyam meg én. Bennem meg már volt egy nagy sajtos pizza, plusz a gyomrom is görcsben volt az izgalomtól. Mindegy, lehúztam a sört, aztán abban a minutumban el is hánytam magam a csaj előtt, szerencsére magam elé tudtam kapni a poharat, és alig ment mellé. Azért a ruhámon lett egy-két folt. Utána mondjuk még smároltunk is, persze öblítettem vodkával, de végül nem jöttünk össze :))

2010. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Faszavagy randin kocsmába vinni a csajt meg sör stb (Y) :D
2010. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Huhh életem első randija,az májusban volt.iwiwen ismertük meg egymást,kiderült hogy szomszédok vagyunk majdhogynem,két lépcsőházzal arrébb lakik,de már más utcában.2 hétig húztam még így is a találkát.időközben msnen kiderült hogy az ő családja ismeri a családomat,de még a dédimet is ismerték és hogy a anyja együtt valamikor apámmal..Szóval csupa véletlenek,hogy iwiwen a társkeresőn egymásra találtunk és ennyi a közös.Lovagiasan eljött elém,félperc alatt itt volt. :D Aztán beszálltunk a kocsijába és elmentünk egy szigetre.nagyon sok volt a csend izgultam is.Végül majálison kötöttünk ki,kígyóval a nyakunkba..rendesen remegtem de ő győzködött,hogy 1 kép erejéig bírjam ki :D Sok volt a csend köztünk és zavaróan sokat mesélt a volt csajairól.Nem is lett belőle semmi,lassan 3 hónapja össze is vesztünk és nem találkozgatunk,nem járok át hozzá. De nem bánom,hogy így alakult. :)

18/L

2010. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

lefagyiztam,lefagyizott

belelépett az egyetlen sáros kb 15cm x 15cm-es részbe, segíteni akartam, én is beleléptem, hatalmasakat nevettünk rajta, randi végén csók:)

15/f

2010. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Enyhén elcsesztem az elsőt. :D

Nagyon félős voltam xD :D

2010. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

hát én másodikat rontottam el..

meghívott egy wc-ésre xD

és jövök ki a wc-ből majdnem kiestem.. megnyitom a csapot, nem elég hogy alul folyt még felül volt vmi nyílás rajt ami a pofámba fröcskölte a vizet.. jövök ki és megrántottam a wc gurigát és az egész föld tele lett papírcsíkokkal.. a nő meg elkezdett ott nekem hurrogni hogy az nem ara való meg hogy csak egyet kell tépni az asztalon lévő kéztörlőbe.. és ezt a barátom végignézte :$

irtó ciki volt.. de aznap jöttünk össze :D

2010. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22:07-es vagyok, hát végül szépen fokozatosan megnyíltunk egymásnak, de ahhoz kellett vagy egy hónap randizgatás, hogy összejöjjünk. Végül mondjuk kiderült, hogy a pasi nem valami bőbeszédű csak egyes témákról tud sokat beszélni, én viszont ha a másik hagyja és úgy érzem, hogy szabad, akkor sokat beszélek bármiről.
2010. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!