Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély, hogy egy megromlott kapcsolat helyrejöhet egy pár hetes gyerekkel?

Figyelt kérdés
Külön élünk a gyerek 4 hetes kora óta. Apuka makacs, konok és büszke, aki rosszul bánt velem. Megcsalt, kritizált, kötekedett, azaz elüldözött. Volt már példa, hogy boldog élet lett ilyen szituból?
2010. aug. 4. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a megcsalás, és az elüldözés után boldog életet akarsz?? nem lehetséges.. lépj tovabb, mindenkinek jobb lesz.. hany evesek vagytok?
2010. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én 31, ő 35
2010. aug. 4. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ne menj vissza hozzá.. az pokol lenne.. de minek kellett a gyerek, ha megcsalt? vagy az csak később derult ki?
2010. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én sem adok sok esélyt, nagyon sok a seb és ezek komoly dolgok, komoly indokokkal. a családja erölteti a békélgetést. a pasi makacs, pedig tudom hogy a fejét veri a falba és ezzel csődöt mondott mint férfi. nem az első eset hogy elveszít egy nőt és egy gyereket.. azt hittem 10 év után most tanult belőle és velem nem követi el u.azt a hibát. félreismertem. ez az én saram, tudom.
2010. aug. 4. 21:30
 5/13 A kérdező kommentje:
költözés után derült fény sok dologra, senki sem merte azelőtt elmondani nekem. a terhességemig álom kapcsolat volt, mint egy szép film...
2010. aug. 4. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
álom? és utána? mi történt? ne menj vissza hozzá.. neked lesz rosszabb. még fiatal vagy, simán találsz pasit. :))
2010. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
terhes lettem és 3 héttel rá előjött egy agresszív rohama ami 2 hetente ismétlődött. úgy viselkedett, mintha direkt akart volna elüldözni. a kákán is a csomót kereste. kötekedett. nem bírtam, a gyereknek sem akartam rosszat hogy ezt lássa ha felnő. a családja unszolja, de szerintem nem tud megváltozni egy ember. jó ember belül, de képtelen kapcsolatra és együtt élni vkivel. magánakvaló. egyedül fog megöregedni. sajnálom őt. de nem áldozhatom be magam és nem tehetem ki ennek a gyerekemet. nem akarok idegbeteg kisfiút nevelni. most boldog és kiegyensúlyozott. a kérdést azért tettem fel, mert minimálisan ugyan, de él még bennem a remény, hogy talán még lehetünk egy család....
2010. aug. 4. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
magad alatt vágnád a fát, ha megint összejöttök.. de 10 évig nem volt semmi jel?? ha tudtad, h ilyen, akkor minek kellett a gyerek?? vagy az csak véletlen??
2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, éppen a gyerektől ijedt meg.


Menekülj minél messzebb

2010. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem enged kommentet írni
2010. aug. 4. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!