Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak rá? Vagy nincs sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá? Vagy nincs sok esély arra hogy ebből kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismertem egy srácot, és a pia miatt jó párszor csókolóztunk. Mint utólag kiderült van egy csaja 2 hete, előtte pedig 2 évig volt együtt valakivel és novemberben szakítottak.

Szóval miután ezt megtudtam nem is akartam vele többet beszélni, de rám írt facebookon, aztán msnen is. És volt olyan hogy 5-6 órákat végig dumáltunk, vagy sms-eztünk egész nap . bármiról eltudok vele beszélgetni, és teljesen megért és én is őt.

szóval még csak 1 hete ismerem, és ő azt mondta hogy legyek türelmes, mivel nem tudja hogy mit akar. de hamarosan el fogja dönteni. tegnap is találkoztunk és az egész délutánt együtt töltöttük. sétálgattunk a parkban, lementünk a Balaton partra stb. aztán haza kísért átölelt és elmondta megint h időt kér, és legyek türelmes. mivel nincsen egyszerű helyzetben.

abszolút nem nagyképű a srác, önbizalma sincsen sok a sok csalódás miatt. így szerintem 100% hogy nem hülyít, és nem csak lefektetni akar.

várjak rá? mivel szerintem hogy ha még többet beszélgetünk és találkozunk én lehet h annyira megszeretem, hogy nagyon szar érzés lesz h ha nem engem választ.

ti mit csinálnátok a helyemben??

(huszonéves lány)


2011. jan. 8. 16:09
 1/3 beetlejuice ***** válasza:
100%
Hát, az a bnője még csak 2 hete van meg neki, ezekszerint, még nem lehet olyan komoly kapcsolat. Meg hát meg is csalta őt veled szilveszterkor, szóval szerintem egyértelmű, hogy szakítania kéne azzal a lánnyal. Szerintem ezen nem kéne ennyit agyalnia, talán szereti azt a lányt? (bár ha már most megcsalta ez szerintem ki van zárva) Szerintem még várj 1 kicsit, de már ne sokat, esetleg kérdezd meg tőle, miért olyan nehéz ezt eldöntenie?
2011. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen, szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mért ilyen nehéz döntenie? Valószínűleg nem szereti igazán azt a lányt. Szerintem meg találkozz vele minél többet, ne tűnj el, mert csak úgy alakulhatnak ki mélyebb érzelmek részéről is, ha jobban megismer téged és sokat beszélgettek. Egyelőre legyél türelmes. És ne feküdj le vele, amíg nem döntött.
2011. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt mondta h azért nehéz döntenie mivel nem akar 2 szék körül a padlóra esni.

lefeküdni nem fogok vele, mivel nem vagyok olyan, nem adom könnyen oda magam senkinek.

2011. jan. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!