Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettol derül ki, hogy igazabol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettol derül ki, hogy igazabol rossz a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Úgy ertem hogy van egy jól működő párkapcsolatod, és van hogy jon valaki más, aki hatással van rad, tetszik stb. Ilyenkor azt kell feltetezni, hogy igazabol akkor rossz kapcsolatban vagy,ha ez előfordul? Mert hogy valaki egyszer nekem azt mondta, ha jó lenne a kapcsolatunk, akkor más meg se fordulna a fejeben. Dehát van olyan,hogy kapcsolatban vagy és valaki más megtetszik, mégsem rugod fel a kapcsolatod, és nem rakod rá azt a bélyeget,hogy rossz. Csak valaki nem bir a farkával.... ez az én véleményem. Mi a tiétek?
2020. aug. 16. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha valamit megmozdít benned egy új, harmadik fél, akkor valószínűleg hamarosan vége lesz a kapcsolatnak, vagy vége kéne hogy legyen, mert hiányzik belőle valami. Amitől persze még úgy látszódik, hogy jól működik a kapcsolat, de ezekszerint mégsem.
2020. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De annyiszor van olyan, hogy valakinek megtetszik valaki, mégsem rúg fel miatta egy kapcsolatot.

Mert az emberek uralkodnak magukon.

2020. aug. 16. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek nem kerítek nagy feneket, kár mindent így túlgondolni szerintem. Van egy szuper, évek óta jól működő párkapcsolatom egy nagyszerű férfivel, akivel hasonló értékeket vallunk, közösen tervezzük a jövőnket, mindent meg tudunk beszélni, szeretjük egymást és nagyon szeretünk egymással szeretkezni. Ettől függetlenül most én nem fogok hazudni, főleg nem magamnak, észreveszek másokat is, kívántam már meg a páromon kívül mást is. Tudom, hogy a párom is, férfiből van, hűséget, nem vakságot, mi ebből nem csinálunk ügyet, barátnőkkel/haverokkal viccesen megbeszéljük, hogy azért xy megérne pár hét ajtócsapkodást és ennyi. Én úgy érzem, hogy ezt magamban tudom hova tenni, tisztában vagyok azzal, hogy a páromnak és nekem is mi fér bele és nem lépem át a határokat, nem is érzem szükségét. Áltatni magadat ha valami nem jó a kapcsolatodban hiba, de most azért hibát keresni, mert egészséges nőként/férfiként észreveszed az ellenkező nemet is, hát nem tudom, én nem foglalkozok ezzel. Ha a párommal nem kívánnám a szexet, akkor elgondolkoznék, vagy ha valaki mással komoly érzelmi kötődést éreznék, akkor is, de így.. Aztán lehet én vagyok "szabadabban" bekötve, nekem a szexuális vágy nem jár együtt a sírig tartó szerelemmel egyébként se.
2020. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jókat irtal koszonom. De van aki felrúg egy kapcsolatot azért, mert jaj más megtetszett, akkor már biztos nem jó a kapcsolatunk.
2020. aug. 16. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg jó, akkor semmit sem tennék. De ha igazából mélyen rossz, akkor elgondolkoznék, hogy miért érdekel más jobban. Alapvetően az a jó, ha az ember karban tartja és javítja a kapcsolatát, de tény, hogy valamelyiknek jobb a kuka.
2020. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy éreztem hogy ellaposodott a kapcsolatom.

Megismertem valakit, aki mindenben tökéletesnek tùnt.

De nem volt az.

Rádöbbentett, hogy mi a fontos egy kapcsolatban.

És rájöttem hogy milyen értékei vannak a páromnak.

2020. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Na ez a jobbik verzió mikor rájössz. De mivan ha a másik annyira nagy szám,hogy vele marad?
2020. aug. 16. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha látok ferrarit s megnézem, de attól még nem áldozom fel, amit már megszerettem s mindenben megfelelő...lényegében.
2020. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ezt a felfogást nem értem, hogy van egy jó házasságom, közös gyerekek, közös élet, és mindent fel kell rúgni, mert valaki megtetszik. És? Nem leszel se aszex, se meleg, persze, hogy néha mást is észreveszel. A hűség pont azt jelenti, hogy ilyenkor nem kezdesz el sündörögni körülötte, hanem tudatosan leállsz.

Tökéletes kapcsolat nincs, csak a mesében. Mindenhol van hullámvölgy, és ha ilyenkor valaki megtetszik, az se azt jelenti, hogy mindent el kell dobni. A hosszú házasság is tudatos döntés, és sok közös munka, hogy jó is legyen.

Mondjuk mi még csak 19 éve vagyunk együtt, az nem olyan sok. ;)

2020. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratualok! Ez szép! 🙂 igen én is azt vettem észre, hogy ha már van egy kis hullámvölgy akkor rá huzzak a kapcsolatra,hogy rossz és közben sundorog másfele valaki, megtetszik neki, ilyenkor mondjak,hogy jaj igen hiányzik valami, a tűz...és akkor már nem jó a kapcsolat. Meg hat ha veszekedések is vannak.
2020. aug. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!