Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőkhöz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól a kérdésem. Előfordult veletek, h rossz lett a kapcsolatotok, de mivel jó helyetek volt a párotoknál, inkább nem szakítottatok és nem jöttetek össze egy kevésbé tehetősebb férfival, aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor a nők szeretőt tartanak addig, amíg nem találnak jobbat.
2020. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Előfordult, de nem ilyen egyszerű a képlet.Nem olyan egyszerű kilépni egy rossz kapcsolatból és azonnal egy újat kezdeni.A rossz kapcsolat is kapcsolat,ott is vannak érzelmek meg emlékek meg egyèb dolgok,amik megnehezítik a szakítást.Ha viszont az anyagiak rendben vannak,akkor természetesen még nehezebb,és ez nem azt jelenti,hogy a nő egy haszonleső,valószínűleg egyébként is megmaradna a férfi mellett.
2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem élünk együtt, de tény, nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, ami valójában rossznak se mondható, hiszen mivel semmi nem közös alig van konfliktusforrásunk.Tolom az időt,hogy kilépjek belőle mert valahol bennem van,hogy vagy egyedül maradok, ami nem baj, vagy belefuthatok egy ettől rosszabba is.


De csak azért mert jól érzem magam a pasim lakásában nem maradnék ott.

2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem rossz kapcsolatnak nevezném, hanem mélypontnak. Igen, volt, hogy nehéz volt együtt, egy ideig nem működött minden köztünk tökéletesen, de együtt éltünk, a közös háztartás (pontosabban nálam laktunk, de közösen vettünk részt az egészben), közös élet, közös emlékek... És az ember egy ilyen helyzetben muszáj, hogy türelmes legyen, nem úgy, mint mikor csak randizgattok, aztán ha eleged van a köcsögből, nem találkozol többet vele. Szóval részben emiatt, úgy gondoltam, hogy egyszerűbb megpróbálni megjavítani, mint az életem 70%-át kipucolni és a nulláról összerakni (pedig azt is mag tudtam volna oldani). És inkább tettünk egy kört a helyrerakással, ha már eljutottunk eddig, ami be is jött és azóta is minden szuper.


Egyébként nem, a páromat sosem másért hagynám el, hanem maga miatt. Akkor szakítok, ha vele nem megy valami, nem akkor, ha valami látszólag jobb lehetőség megjelenik a közelben. Minden kapcsolatban vannak problémák, változó súlyossággal és gyakorisággal. Én úgy gondolom, hogy a miénkben ez még annak a mélypontnak az ellenére is egy abszolút élehtő szint. Egy idegen, legyen gazdagabb vagy szegényebb, jóképűbb vagy látszólag jobb társaság, ugyanúgy hordozni fog magában egy csomó más szarságot és kösz, de inkább azokkal foglalkozom, amiket már megismertem a párom mellett és jól ia tudunk velw bánni, mintsem beleugorjak valamibe, amiről kiderül, hogy sokkal szarabb, visszalépni meg nem tudok. Ismerem a nagy átlagot és az exeimet és 80%-ig biztos vagyok benne, hogy szarabb lenne, szóval nem. Ragaszkodom a mi szarunkhoz, nem azért, mert anyagi előnyöm származik belőle (bár együtt két átlagos fizetés is jobb, mint külön), hanem mert nem annyira szar, hogy megjavítani rosszabb lenne, mint valahol máshol tiszta lapot kezdeni.

2020. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, akkor fogtam magam és kiköltöztem. Persze nem hivatalosan, csak onnantól heti hat este a szüleimet mentem munka után. Szívás volt 50 perc helyett 6 órát ingázni naponta a munkahelyemre és vissza vidékre, de már nem bírtam egy percet se a pasimnál tölteni. Ekkor még kb fél évig hetente beugrottam hozzá szexelni, de aztán abból is elegem lett, és szakítottam vele.

Azt az arcot kellett volna látnotok, ő addig azt hitte, hogy minden 100%ban rendben van, fel sem tűnt neki az, hogy sikeresen elüldözött.

2020. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Szüleimhez
2020. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltételezed, hogy az új szerelemmel jobb lenne a nőnek/férfinek? Minden válás és újrakapcsolódás után hasonló a szerelem kifutása, ezért válnak általában el újra, meg újra. Vagy megöregszenek és már nincs hova ugrálni.
2020. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es valasz, nagyon igaz. Csak nagyon kevesen mondjak ki.
2020. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a probléma, amin lehwt változtatni és mellette van egy csomó, nem elhanyagolhato pozitívum, akkor tuti, hogy kuzdenek. Most amúgy ebben a helyzetben vagyok. De ha nem oldható meg a probléma, akkor én inkább kilépek, akarmilyen jó dolgom is van. Én nem tudom elviselni, hogy úgy éljek, hogy közben tudom, hogy nem stimmel a dolog. Úgy már a közös pillanatoknak sem tudnék örülni, sem a tőle kapott dolgoknak. Nincs számomra annál rosszabb érzés, amikor nem tudok szívből örülni egy jó dolognak. Pl egyszer egy volt pasim, akivel eléggé gázos volt a helyzet, utolsó közös programként elvutt színházba egy olyan előadásra, amit kb 15 éve imádok és rajongó vagyok. Akkor még nem tidtam, hogy egy héten belül szétmegyunk, de azt zudom, hogy gyomorgorccsel ültem végig a színházban. Próbáltam örülni, de nem ment, mert éreztem legbelül, hogy nincs jövőnk. És még a kedvenc előadásomat is megutaltam emiatt. Nem éri meg a kenyelemert olyannal lenni, akit nem szeret az ember. Mindent megmergez.
2020. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok ilyet ismerek

Én nem tudok olyan emberrel lenni akivel nem szeretem együtt tölteni az időt

2020. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!