Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós, após jogosan tilt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós, após jogosan tilt a gyereküktől?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és a párom is de anyósnak és apósnak nem ez a bajuk. Hanem az hogy én 22 eves vagyok a párom meg csak 16. Elmagyarázom mielött még valaki azt gondolná hogy a tinikre hajtok. A paromat egy bulin ismertem meg 8,5 hónapja. 18+ nak nézett ki de valami teljesen random dolog miatt elkezdtünk beszélgetni. Ő 18 évesnek mondta magát. Kb 1 hónap után összejöttünk és ő sokszor délutanonként átjött hozzám. 2-3 hónapja voltunk eggyütt amikor egyszer itthon takarítás közbe megtaláltam a diákigazolványát. Ledöbbentem hogy nem is annyi amennyinek mondta magát. Írtam neki hogy jöjjön át mert beszélnünk kell. Átjött és egy kicsit elszabadultak az indulatok és a végére ordítottunk egymással (amit késöbb meg is bántam). Kiment a lakásomból akkor én is átgondoltam a dolgokat úgy voltam vele hogy akkor szakítok vele mert ez így nagyon nem jó. Találkoztunk addigra mindketten átgondoltuk az egészet és kibékültünk és végül nem szakítottunk. Én tenyleg úgy találkoztam vele hogy akkor most szakítunk de ő nagyon marasztalt és hogy eddig se volt semmi ezután se lesz. Ugye én maradtam vele és ő elmondta a szüleinek hogy milyen idős vagyok hozzá képest és ott is volt balhé és a szülei meg folyamatosan eltiltják tőlem meg kitalálták hogy kiviszem külföldre és eladom szexmunkásnak és ilyenek (a családom egy része londonban él és ők ezt tudják). Mi 7,5 hónapja vagyunk eggyütt és minden perc amit eggyütt tudunk tölteni az kincs és tényleg ekkora baj lenne az a korkülömbség? Az nem számít hogy mi szeretjük egymást?

2020. aug. 17. 01:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%

"Anyós, após jogosan tilt a gyereküktől?"

Nem. De nem a te dolgod helyretenni őket, hanem a saját fiuké.

2020. aug. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%

Igen jogosan.

Most komolyan, mar a melegeknél is a tinikkel való párkapcsolat dívik? Mintha nem lett volna elég ilyen a tini párkapcsolatok meg a gyerek nevelés kamasz részen csak heterokkal.

2020. aug. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
60%
Nem jogosan (törvényt tekintve), mert 14 év a belegyezési korhatár Magyarországon nemtől függetlenül. A 22 év kontra 16 év még meglehetősen nagy különbség (ellentétben a 30 vs. 24-gyel). Emiatt ennek van egy kis liliomtiprás jellege. Egy barátom 36 vs 18-ban kezdte, ott is fújt az anyuka.
2020. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Törvényt nem sért vele, csak az ember gyomra felfordul.
2020. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, én idősebb vagyok, mint Te ketten -- együttvéve. Nehéz lesz nem úgy fogadni, amit mondok, hogy mit ugrál a vén f...sz.


> Én tenyleg úgy találkoztam vele hogy akkor most szakítunk de ő nagyon marasztalt


Hát persze, hogy marasztalt, valószínűleg Te voltál az első komoly kapcsolata, főleg egy meleg fiúnak a mai Magyarországon nem egyszerű párt találnia. Valószínűleg ezért hazudott a korát illetően és szinte bizonyosan magát is becsapja, hogy mennyire illetek össze valójában. Ez utóbbi szinte biztosan nálad is fent áll "és minden perc amit eggyütt tudunk tölteni az kincs" -- ebben biztos vagy?


A következő javaslatom lenne: szedd össze, akár írd le, miért is tartod annyira fontosnak ezt a kapcsolatot. Ha képes vagy rá, próbáld meg a párod szempontjait is összeszedni -- ha szülei nem tiltják, hogy kommunikáljatok legalább, próbáld megkérni őt, hogy szedje ezt össze. Nagyon nyugodtan beszéld ezt át a szüleivel. Nekik is borzasztó nehéz, megint csak azt kell mondanom, hogy a mai Magyarországon teljesen biztos, hogy nehezen fogadták el, hogy meleg a gyerekük, sajnos a társadalmi nyomás hatalmas. Ha képes vagy éretten viselkedni és beszélni, akkor valószínűleg ők is megenyhülnek.


De az is lehet, hogy a magadba nézés azt fogja magával hozni, hogy csak azért ragaszkodsz ennyire a fiúhoz, mert egyedül voltál különben.


Az sem szégyen, ha értő pszichoterapeuta segít ebben a folyamatban. A Háttér Társaság teljesen biztos, hogy tud megfelelő emberrel összekötni. Én már nem tudok segíteni, én nagyon régen elköltöztem Magyarországról és az a módszer amihez én értek, az működik videóhíváson keresztül.

2020. aug. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Az NEM működik, doh! Úgy látszik, ma este nem tudok gépelni.
2020. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Szuper, hatos, csak éppen reggel van...
2020. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Itt este fél tizenegy van... a kötözködés helyett az "én nagyon régen elköltöztem Magyarországról" mondatra kérlek figyelj oda.
2020. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Nincs se anyósod, se apósod és nem is lesz, mivel ma Magyarországon az azonos neműek házasságkötése nem engedélyezett.


Amúgy meg 22 évesén te felnőtt vagy, a 16 éves még gyerek, érthető, hogy a szülei nem ugranak ki örömükben a bőrükből

2020. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Igazából TE vagy az, aki ebből csak rosszul jöhetsz ki.

Én nő vagyok, 17 évesen volt 22 éves barátom, szóval szerintem ÖNMAGÁBAN ez is nehéz helyzet (főként az idősebb fél részéről), de kezelhető.

NEKED járna sok lemondással ez a kapcsolat, hiszen a másik féltől még nem is elvárható, hogy tudja, mit is akar, és akkor még folyton ott lebeg a fejed felett, hogy a fiatalabb fél otthagy, mert rájön, hogy nem te vagy az, akivel hosszú távon együtt akar lenni.

Ráadásul ebben a korban nem tudom, mennyire vésődik be valakibe, hogy meleg-e. Ha pedig még bizonytalan az identitásában, akkor nem korrekt a melegség felé terelni, hiszen az sokkal nehezebb út, mint heteronak lenni.

2020. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!