Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az edzőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az edzőm?

Figyelt kérdés

3 éve rendszeresen járok teniszezni. Inkább hobbi szinten csinálom...de az utóbbi időben az edzőm tönkretesz.

Helyes csaj vagyok, de nem az a fajta aki könnyen adja magát. Lehet kedves vagyok , jól tudok reagálni a bókokra de ez még nem jelenti azt hogy akkor bármiről is szól lehetne....

Az edzőm egy helyes pasi, de nincs bennünk túl sok közös vonás a teniszen kivűl...

Folyamatosan ugy csinálja a dolgokat hogy hazavigyen,hozzámérjen, egyszóval nem hagy már levegőhöz jutni.

Múlthéten kiakadtam. Beolvastam neki. Egész uton egymáshoz sem szóltunk...kiszálltam a kocsiból, ő meg elhajtott.

Ma meg azzal fogad délután hogy ma teniszeznem kellene egy versenyre készülő csajszival...és hogy gyakorolhatna velem.

Na most tudni kell hogy a csaj nagyon profi és nagyon bejön neki az edzőnk.

Persze, gondolhatjátok hogy mennyire szerencsétlen voltam a csajszihoz képest....ő nagyon profi..gyerekkorától ezt csinálja.

Tehát jól megszégyenültem, ők meg elégedetten nevettek rajtam. Nagyon rosszul esett, de nem mutattam.

Aztán este mikor kilpek táncóráról megint ott várt kocsival.

Tudom hogy soha nem bántana, de már megőrülök tőle....

Mit csináljak?

22L


2010. aug. 4. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

:(

amit bosszúból művelt veled, az nem volt szép tőle. szerintem a legjobb megoldás, ha másik edző után nézel.

2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de azt nem szeretnék, mert ezt leszámitva ő a legjobb a környéken...talán senki nem is tud róla hogy mennyire belém avn zúgva..
2010. aug. 4. 22:28
 3/8 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%
Ez csúnya történet. Ha a haverom lennél, lepofoznám neked :D
2010. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább hokizz,ne ilyen balfa*zokra pazarold az idődet!ő a legjobb?ha tönkretesz,úgy se tudsz figyelni a teniszre,meg nem is figyelsz sztem most ebben a szituban,hagyd a fenébe!keress más sportot vagy más edző!ha meg nem,viseld a következményeket!
2010. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg szimplán ha megint közeledik, akkor frissítsd fel az emlékezetét egy kicsit! hogy ne csinálja ezt, mert te kellemetlenül érzed magad tőle. :)
2010. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
:/ Sajnos ez gyakrabban fordul elő mint hinnénk.. Sok lányt ismerek akiket már szexuálisan zaklatott az edzője. Velem is kikezdett már. A te esetedben ha ilyen jóban vagytok (pl: ő visz haza) beszéld meg vele kulturáltan. Nehéz szituáció, az tény. Mond el neki hogy mint edző tiszteled, és szeretnél továbbra is hozzá járni, de beszélnetek kell kettőtök viszonyáról Mond el azt is, hogy te a sporton kívül más kapcsolatot nem tudsz vele elképzelni. Drukkolok hogy meg tudjátok beszélni, és ne kelljen új edző után nézni. Tudom jól milyen nehéz jó edzőt találni.:(
2010. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek, hogy próbáld meg normálisan megbeszélni vele.

Amúgy meg ne érezd már magad kevesebbnek egy profi mellett.. persze hogy profibb, ha régebb óta csinálja. Nekem sem volt kisebbségi komplexusom a suliban a tanáraim miatt azért, mert ők jobban vágják. (Tudom, sántít a hasonlat..) Vagy pl. most kezdtem el biciklizni, leszarom ha a tapasztalt versenybringások előznek meg háromszor annyival, mivel valszeg ők évek óta nyomják.. Csak azért mondom, ha véletlenül hasonló helyzetbe hozna, csak kezeld lazán, peregjen le rólad. Persze nyilván jobb lenne elkerülni a további konfliktusokat, ezért mint említettem arra szavazok, hogy kedvesen, értelmesen beszéld meg vele.

2010. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Ilyet még nem tapasztaltam, soha, de átérzem a helyzeted. Ha mindenképp ezt a sportot akarod űzni keress valaki mást, vagy ha hanyagolható ez a sport, akkor válassz másikat. Ezt az embert kerüld el.

2012. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!